27k diş hekimliği fakültesi için tablet veya laptopa ihtiyacım var mı?

SlutoRS

Decapat
Daha fazla  
+Konu başlığında dediğim gibi diş hekimliği fakültesi için tablet veya laptop gerekir mi?

-Gerekiyorsa marka model önerirseniz müteşekkir olurum.

-Bütçe 27k.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu fiyata Lenovo IdeaPad Gaming 3 serisi var merak ederseniz Acer Nitro 5 var ama fazla önermem bu fiyata 20 bin liraya falan öneririm HP Victus'dan bakabilirsiniz fazla model var kendiniz bakarsanız daha iyi olur HP'den bakarsanız direkt uğraşmayın Support. HP'den bakın ayrıca 30 bin lira olursa HP Victus 16 serisinden bu arada 15 serisini önermem 16 serisinde RTX 4050'li modeli var 130 watt MUX'lu önerebilirim Lenovo'nun çok modeli var.

Tıp öğrencileri genelde hep iPad kullanıyor. Sizinkiler de büyük ihtimalle hep iPad kullanacak. Bence güzel bir iPad yeterli olacaktır. Tabii olmazsa olmaz değil, keyfi olarak.

Hocam Apple tüm uygulamaları neredeyse paralı sıkıntı yaratabilir ayrıca uzun pil ömrü gerektiği için ayrı ayrı yazmayayim Acer almayın Full Gaming odaklı olduğu için pil ömrü düşük HP gibi markalar pil ömrünü güzel yapar harici Huawei Matebook var ama bütcenizin altında kalabilir.

Bence kalemli bir tablet olması çok iyi olur.

Kesinlikle katılıyorum, PDF'ler ve kaynaklar üzerinde çalışmak keyifli oluyor, hatta mikrofonu kullanarak sesi yazıya dönüştürüp zamanı verimli kullanabiliyorsunuz hızlı notlar alıyorsunuz.

Kalemli falan arıyorsanız Apple ürünlerine bakın tabii pahalı bir de uygulamaların neredeyse hepsi paralı bakilabilir.

Güzel bir iPad alabilirsiniz.

Aslında hali hazırda gaming bi bilgisayara sahibim bilgisayar veya tableti hafif ve taşınabilir olması açısından yazmıştım,tekrar teşekkür ederim.
Hocam bu fiyata Lenovo IdeaPad Gaming 3 serisi var merak ederseniz Acer Nitro 5 var ama fazla önermem bu fiyata 20 bin liraya falan öneririm HP Victus'dan bakabilirsiniz fazla model var kendiniz bakarsanız daha iyi olur HP'den bakarsanız direkt uğraşmayın Support. HP'den bakın ayrıca 30 bin lira olursa HP Victus 16 serisinden bu arada 15 serisini önermem 16 serisinde RTX 4050'li modeli var 130 watt MUX'lu önerebilirim Lenovo'nun çok modeli var.

Bence kalemli bir tablet olması çok iyi olur.

Kalemli falan arıyorsanız Apple ürünlerine bakın tabii pahalı bir de uygulamaların neredeyse hepsi paralı bakilabilir.

Güzel bir iPad alabilirsiniz.

IPad'ler benim de kafama çok yatıyor özellikle mini6 ve Air5 ama s8/s9 Ultra da çok iyi gözüküyor. Orada da Android'in özgürlüğü ve Apple'ın işlevselliği kafamı yoruyor. Ve aynı zamanda bir MacBook da alabilirim. Bilemiyorum kafam karışık. Ama iPad alacağım sanırım. Teşekkürler herkese.

S9 Ultra öneririm, %50 indirimli klavyeli kılıf ile alırsan dex modu sayesinde laptop gibi de kullanabilirsin. Kalem zaten yanında hediye geliyor.

Geri
Yukarı