28 bin TL laptop tavsiyesi

Bütçe
28000 TL

Teknik Servis

Hectopat
Yer
Mardin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Güç Kaynağı: FOEM 300W PSU
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i3 CPU 540 @ 3.07GHz
Ram: 6,00 GB (4+2) DDR3 1333MHz Nanya+Elixir RAM
Ekran kartı: Nvidia GeForce 210 1GB / İntel HD Graphics
Anakart: Exper H55H-CM V1.0 LGA 1156
Monitör: Samsung Syncmaster S19B310 1366X768P HD
Depolama birimi 1: Samsung HD503HI 500GB 5400RPM 16M
Depolama birimi 2: Seagate Video HDD 500GB 5900RPM 8M
Depolama Birimi 3: Seagate Momentus Thin HDD 500GB 5400RPM 16M
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. İnternetten yaklaşık 2 gün önce Casper Excalibur G870 bilgisayarını sipariş etmiştim, bazı araştırmalarım sonunda çok kötü bir bilgisayar olduğunu öğrendim. Şimdi o laptop gelince iadesini yapacağım. Şu anda farklı bir bilgisayar arayışı içindeyim.

1. Ürün ASUS Intel Celeron
2. Ürün ACER Intel Core i3
3. Ürün ACER Intel Core i5
4. Ürün DELL Intel Core i7
Yukarıda olanlar etrafımdakilerin önerilerinden ayıkladıklarım.
1. Ürün ACER NİTRO
2. Ürün MSI
Bunlarda benim kendim seçip beğendiklerim, Casper'da vardı fakat ondan vazgeçtim.
Bu bilgisayarlarda genellikle video izlemek Office'te yazı yazmak için kullanacağım. Gerektiğinde Photoshop da yapılacağı veya video düzenleneceği içinde diğer Acer Nitro veya MSI'ı düşünüyorum. Eğer belirlenen fiyat bütçesinde farklı daha üstün bir laptop varsa (Casper, Monster hariç) önerebilirsiniz.

1. ürün ASUS linki gözükmemiş linki tekrar paylaşacağım.
Link: https://www.hepsiburada.com/asus-in...-bilgisayar-x515ma-ej679w013-pm-HBC000059XR3O

Herkese iyi günler. İnternetten yaklaşık 2 gün önce Casper Excalibur G870 bilgisayarını sipariş etmiştim, bazı araştırmalarım sonunda çok kötü bir bilgisayar olduğunu öğrendim. Şimdi o laptop gelince iadesini yapacağım. Şu anda farklı bir bilgisayar arayışı içindeyim.

1. Ürün ASUS Intel Celeron
2. Ürün ACER Intel Core i3
3. Ürün ACER Intel Core i5
4. Ürün DELL Intel Core i7
Yukarıda olanlar etrafımdakilerin önerilerinden ayıkladıklarım.
1. Ürün ACER NİTRO
2. Ürün MSI
Bunlarda benim kendim seçip beğendiklerim, Casper'da vardı fakat ondan vazgeçtim.
Bu bilgisayarlarda genellikle video izlemek Office'te yazı yazmak için kullanacağım. Gerektiğinde Photoshop da yapılacağı veya video düzenleneceği içinde diğer Acer Nitro veya MSI'ı düşünüyorum. Eğer belirlenen fiyat bütçesinde farklı daha üstün bir laptop varsa (Casper, Monster hariç) önerebilirsiniz.

1. ürün ASUS linki gözükmemiş linki tekrar paylaşacağım.
Link: https://www.hepsiburada.com/asus-in...-bilgisayar-x515ma-ej679w013-pm-HBC000059XR3O
DELL olani alabilirsiniz. Ara sira oyun oynarsaniz da Acer Nitro onerimdir.

Hocam aynısının 16 GB RAM 512 GB SSD olan modelini yazdım zaten.

Dell olani alabilirsiniz. Ara sira oyun oynarsaniz da Acer Nitro onerimdir.

Peki ekran kartı olmadığı için Photoshop'da sorun çıkartır mı?

Son düzenleme:
Peki hocam size göre hangisini almalıyım? Ara sıra video vs da editleneceği için ondan dolayı ekran kartı düşünüyorum. Mesajda sadece phtoshop diye anlaşılmış.
Ben photshop özelinde yorum yaptım. Klasik video editlerde de işlemci önemlidir yalnız 3d modelleme gibi olaylarda işin içine ekran kartı da girer. Siz kullanacağınız programları süzgeçten geçirin.

Ekran kartı düşünmez iseniz.

Ekran kartlı için atılan 4050 uygundur.

Geri
Yukarı