28 Mayıs 2023 seçimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Canım benim ben sana kaynak belirtmen gerektiğini söyledim. Tamamen salt kendi düşüncenle konuşuyordun. Hem mesele de o değildi. Mesele haklı haksız olmak değil. Ben yanıldım oy açısından. Bunun öz eleştirisini varsa veririz. Ama mesele o değil. İnatla belirttim, negatiflik kasmayalım dedim. Moralle seçime gidelim dedim. Zaten oylar belli olacak illaki. Şu an aynı şeyden acı çekiyoruz. İnatla en haklı benim tatavası yapıyorsun.
Salt kendi düşüncemle konuşmuyordum, e demiştiniz senin dediğin olamaz diye, oldu. İlk turda negatiflik olmadı. Asıl negatiiflik şimdi var. En haklı benim demiyorum, dediğim şu; O çok güvendiğiniz anketler boş çıktı.

Reis gene kazanacak.
İstemesek bile bu halka müstahak halk için kim Allah derse din derse orada akan sular duruyor ve 20 yıldır başta olduğu için halk onsuz bir Türkiye hayal edemiyor psikolojik olarak alışılmış bir şey kim jong ung gibi Kuzey Kore onu sevmiyor ama onu Allah olarak gördükleri için sevmeseler bile onsuz bir Kore hayal edemiyorlar.

Hatta o konuda çoğunuz benim yorumlarıma spam olacak şekilde gülme emojisi atmıştınız.

Canım benim ben sana kaynak belirtmen gerektiğini söyledim. Tamamen salt kendi düşüncenle konuşuyordun. Hem mesele de o değildi. Mesele haklı haksız olmak değil. Ben yanıldım oy açısından. Bunun öz eleştirisini varsa veririz. Ama mesele o değil. İnatla belirttim, negatiflik kasmayalım dedim. Moralle seçime gidelim dedim. Zaten oylar belli olacak illaki. Şu an aynı şeyden acı çekiyoruz. İnatla en haklı benim tatavası yapıyorsun.

Salt kendi düşüncemle konuşmuyordum, e demiştiniz senin dediğin olamaz diye, oldu. İlk turda negatiflik olmadı. Asıl negatiiflik şimdi var. En haklı benim demiyorum, dediğim şu; O çok güvendiğiniz anketler boş çıktı.
Hocam bütün anketler yanıltması garip. En büyük sebep bence burada bir şeyler dönemsidir. Çünkü Urfadan görüntüler geldi gördük şike yapıldı. Bu sadece buz dağının görünen yüzü. He birde en büyük kanıt olarak bence gerçekten %49,50 alsaydı (hala resmi değil) bir şekilde onu %50 yaparlardı. Bundan fazlasıyla eminim o oldu bu oldu şu oldu derler o oyu %50,1 görürdük. Bu bile şişmiş hali yani.

Hocam bütün anketler yanıltması garip. En büyük sebep bence burada bir şeyler dönemsidir. Çünkü urfadan görüntüler geldi gördük şike yapıldı. Bu sadece buz dağının görünen yüzü. He bir de en büyük kanıt olarak bence gerçekten %49, 50 alsaydı (hala resmi değil) bir şekilde onu %50 yaparlardı. Bundan fazlasıyla eminim o oldu bu oldu şu oldu derler o oyu %50, 1 görürdük. Bu bile şişmiş hali yani.

Anketler yanılttı gerçekten MHP %5 beklenirken 11 aldı seçim ise %53'e 42 vs. çıkıyordu hüsran oldu ya insanlar ankette farklı sandıkta farklı telden çaldı ya da anketler taraflı yapıldı.

Anketler yanılttı gerçekten MHP %5 beklenirken 11 aldı seçim ise %53'e 42 vs. çıkıyordu hüsran oldu ya insanlar ankette farklı sandıkta farklı telden çaldı ya da anketler taraflı yapıldı.
Hocam ikiside değil. MHP olayı saksısı çalışmayan seçmen AKP’ye tepki için MHP’ye verdi. RTE olayı da dediğim gibi klasik şike.

Değişen bir şey yok ki işte aynı yere giden oy madem ülkücüsün iyi partiye ver zafer partisine var bu halka müstahak.

Ulan çocuklarada mustahak mi be vicdansiz herif seni çocuklarin sucu ne burada? Adamakıllı disari cikip cips kola bile alamamaya baslayanlar var be vicdanin sizladin diyecegimde vicdan ne arar sizde.

Geri
Yukarı