28 TL'ye alınabilen Odyssey'in yamasının 40 TL olması

İngilizcem B2 Seviyesinde arkadaşım, Türkçe oynamadığım sürece oyundan zevk alamıyorum Türkçe oynamak istiyorum boş boş konuşma.
Boş ver anlamaz. Anlamaya çalışırken zaten dağılıyor konu. En temizi Türkçe olması.

Boş boğazlar yine toplanmış. İngilizce öğrenseniz fena mı olur? Ayrıca eğer oyundan izin alınmışsa istediği fiyatı koyabilir çevirmenler. Buna kimse de karışamaz. Ama eleştirebiliriz.

Boş boğazlar yine toplanmış. İngilizce öğrenseniz fena mı olur? Ayrıca eğer oyundan izin alınmışsa istediği fiyatı koyabilir çevirmenler. Buna kimse de karışamaz. Ama eleştirebiliriz.
Aslında biz burada eleştiriyorduk. Ama bir arkadaş gidin İngilizce öğrenin diyince oldu.

Hocam ingilizcem çevirileri anlamaya yetecek kadar iyi, Türkçe oynamadığım sürece oyun beni sarmıyor bunu anlasanız fena mı olur?

Hocam ingilizcem çevirileri anlamaya yetecek kadar iyi, Türkçe oynamadığım sürece oyun beni sarmıyor bunu anlasanız fena mı olur?
Aynı fikirdeyim. Benim de B2 seviyem ama Türkçe oynamak kadar zevk vermiyor. Gerçi son senelerde okul yüzünden çok boşladım ama.

Dil dosyalarını bulup açmak, düzenlemek, yeniden yazmak sonra birleştirip yeniden oyuna eklemek o kadar kolay iş mi? Bir emek var, istediği ücreti isteyebilir.

Dil dosyalarını bulup açmak, düzenlemek, yeniden yazmak sonra birleştirip yeniden oyuna eklemek o kadar kolay iş mi? Bir emek var, istediği ücreti isteyebilir.
Orası öyle ama bazıları bu işi sırf para için yapıyor. Örnek olarak Nfs Payback yamasını gösterebilirim. Çok fazla dil hatası vardı.

Yama, grafik modları... Herhangi bir içeriği Steam dosyalarıma bulaştırmam. Aynısını size de tavsiye ediyorum. Onun yerine İngilizce oynayın; çok zor değil ben 1 sene öncesine kadar çat pat konuşuyordum. Şimdi her şeyi gayet rahat anlayabiliyor ve anlatabiliyorum. Bunu sizde yapabilirsiniz. Hem dediğim gibi bu tarz içerikler 3. parti yazılımlardır, kullanmayın kullandırtmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı