28 yaşına kadar hiç sevgilim olmadı

Şahit olmuşsun, aynı şeyleri yaşamaktan korktuğunu belirtmişsin. Geçmişe bağlı yaşıyorsun işte, kendini avutmanın pek bir mantığı yok bence :D Ek olarak kızların kötüsü olduğu gibi erkeklerin de kötüsü var. Bu duruma zaten yapabilecek bir şey yok, kişilik meselesi. Şimdi her kız kendisine açılan kişiye ya da konuşmak isteyen kişiye bu kişi sapık damgası mı vuracak saniyesinde?

Bu olay senin geçmişine de bağlı aslında. Geçmişte hiçbir kızla konuşmazsan olacağı zaten bu. Geçmiş zamanda kızlarla iletişimi olan birisinin 28 yaşında böyle bir problem yaşaması zaten imkansız. Geçmişe bağlı yaşamayı bırakın, her kızı da aynı görmeyin.

@Salih METİN @Artoria Pendragon hocam gene haklı çıkmam peki? :)
Bir kızı istiyorsan gidip konuşacaksın, korkmayacaksın. Sapık damgası vursa bile önemi olmaz çünkü sadece teklif ediyorsun, tecavüz etmiyorsun sonuçta.

Şahit olmuşsun, aynı şeyleri yaşamaktan korktuğunu belirtmişsin. Geçmişe bağlı yaşıyorsun işte, kendini avutmanın pek bir mantığı yok bence :D ek olarak kızların kötüsü olduğu gibi erkeklerin de kötüsü var. Bu duruma zaten yapabilecek bir şey yok, kişilik meselesi. Şimdi her kız kendisine açılan kişiye ya da konuşmak isteyen kişiye bu kişi sapık damgası mı vuracak saniyesinde?

Bu olay senin geçmişine de bağlı aslında. Geçmişte hiçbir kızla konuşmazsan olacağı zaten bu. Geçmiş zamanda kızlarla iletişimi olan birisinin 28 yaşında böyle bir problem yaşaması zaten imkansız. Geçmişe bağlı yaşamayı bırakın, her kızı da aynı görmeyin.

@Salih METİN @Artoria Pendragon hocam gene haklı çıkmam peki? :)

Peki neden olmadığımız biri gibi davranmamız gerekiyor? Sevgili olaylarında ruhsuz olmak gerekiyor demişsiniz. Neden peki? Sevmek, sevilmek ve aşık olmak gibi güzel şeyler varken, neden kendimizi karşı cinse kabul ettirmek için kişiliğimizi değiştirmemiz gerekiyor? Neyin mücadelesini veriyoruz ki söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki neden olmadığımız biri gibi davranmamız gerekiyor?
Değeri hak edene verirsin çünkü hak etmeyene değer vermezsin.
Sevgili olaylarında ruhsuz olmak gerekiyor demişsiniz.
Evet, işi duygusallığa dökersen hayat boyunca sıkıntısını çekersin.
Ömrü boyunca tek bir kıza bağlı kalarak hayatını mı harap etsin?
Neden kendimizi karşı cinse kabul ettirmek için kişiliğimizi değiştirmemiz gerekiyor?
Ben kişiliğinizi değiştirin gibi bir şey demedim. Bu olayları çok umursamamak gerekiyor sadece.

Değeri hak edene verirsin çünkü hak etmeyene değer vermezsin.

Evet, işi duygusallığa dökersen hayat boyunca sıkıntısını çekersin.

Ömrü boyunca tek bir kıza bağlı kalarak hayatını mı harap etsin?

Ben kişiliğinizi değiştirin gibi bir şey demedim. Bu olayları çok umursamamak gerekiyor sadece.

Hayır. Bu tür olayları çok takmamak gerekiyor demeniz bile kişiliğinizden ödün vermeniz anlamına geliyor. Çünkü kendinizi karşı cinse kabul ettirmek için olmadığınız biri gibi davranmak zorunda kalıyorsunuz. Hiç saf ve temiz duygularla bir kıza aşık oldunuz mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür olayları çok takmamak gerekiyor demeniz bile kişiliğinizden ödün vermeniz anlamına geliyor.
Değmeyecek birisi için kafaya takmaya sizce gerek var mı?
Çünkü kendinizi karşı cinse kabul ettirmek için olmadığınız biri gibi davranmak zorunda kalıyorsunuz.
Hayır, tam tersine olduğum gibi davrandım.
Hiç saf ve temiz duygularla bir kıza aşık oldunuz mu?
Evet, 17 senemizi de beraber geçirdik.

Geri
Yukarı