28 yaşında bilgisayar mühendisliğinden mezun olmak sıkıntı yaratır mı?

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
28 yaşında bilgisayar mühendisliğinden mezun olmak bir şeyi değiştirir mi? Bilgisiz bir şekilde değil aksine tam donanımlı bir şekilde mezun olan birisi yaş yüzünden işe girmekte sıkıntılar yaşar mı?

Askerliğini yapıldı farzedersek ve o zamana kadar da en az 1 projesi olduğunu, sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Sonuçta tam donanımlı yazmışsın CV bilgileri falan fuller İngilizcesi de varsa mükemmel.

Askerliğini yapıldı farzedersek ve o zamana kadar da en az 1 projesi olduğunu, sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Sonuçta tam donanımlı yazmışsın CV bilgileri falan fuller İngilizcesi de varsa mükemmel.
Hocam o zamana kadar çok fazla projem olur zaten. Şuanda ciddi şeyler yapıyorum. 4 sene içerisinde full donanımlı + ingilizce öğrenmiş bir şekilde mezun olacağım.

Hocam o zamana kadar çok fazla projem olur zaten. Şuanda ciddi şeyler yapıyorum. 4 sene içerisinde full donanımlı + ingilizce öğrenmiş bir şekilde mezun olacağım.
İnşallah hayal ettiğin yerlere gelirsin. Bilgisayar mühendisliği + iyi bir ingilizce bilen kişiyi kaçırmazlar :)

Geri
Yukarı