28 yaşında hiç sevgilim veya normal kız arkadaşım olmadı

En iyisini yapmışsın. Türk kızları vakit ve para harcamaya değmezler. Bunun yerine kendini geliştirmeye, zengin olmaya çalış, yoksa sonra üzülürsün.

Türk kızının güzeli ayrı çirkini ayrı havadadır, egolarından geçilmez, Türkiye şartlarında zeki akıllı ve genel olarak davranışlarını biçimlendirip ölçüp tartan aptallık etmeyen kız bulman çok ama çok zordur, o yüzden Türk kızları yerine aklı başında yabancı kız arkadaş edinebilirsin, mesela ilk olarak Türkiye'den göç etmekle başlayabilirsin.

Hocam hiç mi erkek arkadaşınız yok? söyleyin azcık halinizden anlasın kız taklidi yapsın kendisi. Peruk taksın etek giysin beraber kafeye gidip buluşun, Beraber restoranda yemek yiyin, Sinemada romantik film izleyin, elleşin, el ele tutuşup kırlarda yürüyün, Evim boş aşkım desin gidin vesaire bu sayede kızlarla konuşmak ve hatta sevilmek hakkında tecrübe sahibi olabilirsiniz.

Aradan bir süre geçmiş yaş 29'u geçti. Hala bir değişiklik yok. Zaten olacağını sanmam belli bir yaşa kadar olmuyorsa zaten zorlamamak lazım.
Zaten tip vs iyi olsaydı lise dönemimde boş geçmezdi ilerisi de boş geçmezdi.
Yapacak bir şey yok kısmet.

Kanka sen kendini salıp vazgecmissen ben istersem sana önüne getirip kiz koysam yine de bir ise yaramaz. Kusura bakma da hani bir harekete geçmek bu kadar zor olmamalı. Alt tarafi beğendiğin birine selam verip konusucaksin en fazla ne olabilir niye bu kadar gözünde buyutuyosun.

Böyle şeyler direkt birinin yanına gidip konuşularak olacak işler değil. Ya da cafede bakışayım gibi. İlk önce en önemlisi öz güveniniz olması lazım. Ve sonra da arkadaş ortamınızın çok olması lazım. Erkek arkadaş ortamından bahsediyorum. Çünkü ortamınız olmadan hiçbir şekilde sevgili ya da eş bulamazsınız. "görücü usulü ayrı". Demek istediğim edinebildiğiniz kadar erkek arkadaş edinin ki, gezdiğiniz de veya kafeye gittiğiniz de elbet sevgililerini getireceklerdir. Ve sevgilileri de kız arkadaşlarını getirecektir. Kaynaşma yaşanırsa orada yaşanır. Yok asansörde gördüğüm kıza orada adını sorayım, yok kafede gördüğüm kızı keseyim, yok yolda geçen kızın Instagram'sını almaya çalışayım. Yok bunlar gerçekleşemeyecek şeyler ve çok gereksiz taktiler. Kendinizi sapık gibi gösterirsiniz hiç gerek yok. Akışına bırakmanız gerekir. Bazı arkadaşlar hayal kurmuş yorumlarda bilmem git boş gördüğün bir bayanın yanına otur falan pardon da hangi filmdi o? Siz sadece çok akışına bırakmışsınız ve sanırım öz güven eksikliğiniz de var.

Yo hiçbir seye ihtiyacin yok normal bir insan gibi sohbet etmesini biliyorsan önüne kiz cikinca ağaç gibi dona kalmiyorsan yani bir sorunun yoksa kısacası tek yapman gereken begendigin biriyle konusmak. Siz kendinizi ne cok kisitliyosunuz ya cevaplari okurken ben üzüldüm. Bir kizla konusmak icin milyar dolarlara, arabalara, paraya, yakisikliliga falan gerek yok. Düzgün bir insan gibi bakımını yap güzel kok hijyenik ol konusmasini bil bu kadar. Her seyden once de kendinizi sevin kendini sevmeyen biri baskasini asla gercekten sevemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı