17 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet yaşım 17 ve bu zamana kadar kız arkadaşı bırakın flörtüm bile olmadı ancak çok yakın olduğum kız kankalarım var. Eşcinsel falan da değilim. Sizce garip bir durum mu? Sevgili aşk vs. işler bana çok yapmacık ve yalan geliyor.

21 yaşındayım 17 yaşımdaki halime not bırakacak olsam o zamanlardaki sevgilinden ayrıl demek isterdim. O yaşlar için gerek yok. Üniversite sınavına hazırlanıyorsan en önemli işin o olmalı.
Ayrıca üniversite çağında kız yapabilmen için birazcık deneyimlemenin zararı olmaz. Arada flörtleşmek için kızlarla konuşman sana artı katkı sağlayacaktır. Lise çağını senin gibi manita işlerinden uzak tutarak geçirmiş arkadaşlarımın üniversitede kızlara karşı yabanileştiğini fark ettim. Bu yüzden flörtleşmek senin deneyim sahibi olmana katkı sağlar.

Kızlar iyilikten hoşlanmaz. Utandığından dolayı bir tanesi bir kağıda o kadar uğraşıp en özel duygularını dökmüştü, eve gidip ilk iş sosyal medyadan kıza teklifini kabul etmediğimi söyleyip aptal olduğunu vs. yazdım. Öbürkü gün benimle konuşmaya utanıyordu o yüzden sosyal medyadan sahte hesap açıp sevgilin var mı vs. diye sorup dürtüyordu (sanki ben anlamıyorum onun olduğunu) hayır yok vs. diye geçiştirdim, bu böyle devam etti en son evet var peşimi bırak dedim bıkmıştım çünkü, en son AVM de gördüğümde (bir kaç yıl önce) bana bir şeyler söylemeye çalıştı çok sinirlenmiştim küfür edip +++ başımdan dedim ağlayıp gitti ancak o zaman bıraktı peşimi. Kısaca kızlar sürtük canlılardır hor görülmekten hoşlanırlar, onlara sürtük muamelesi yapan erkeklere bayılırlar... Efendi erkekler de ancak avucunu yalar.
Tamam. Kim sordu peki?

Technopat'e +10 yaş sınırı gelmezse bu kişiler artar.

Ortamın refahını yükseltme (!) amaçlı bir yaş sınırı koyulacaksa 18 yaş altına yasak gibi bir sınır koyulması daha mantıklı olur, öyle bir durumda da sitenin göz ardı edilemeyecek bir kısmı aramızdan ayrılmış olur. 10 yaş sınırı gibi komik bir kuralın bir şeyi değiştireceği yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı