17 yaşındayım hiç kız arkadaşım olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emreuls

Hectopat
Daha fazla  
Evet yaşım 17 ve bu zamana kadar kız arkadaşı bırakın flörtüm bile olmadı ancak çok yakın olduğum kız kankalarım var. Eşcinsel falan da değilim. Sizce garip bir durum mu? Sevgili aşk vs. işler bana çok yapmacık ve yalan geliyor.

Evet yaşım 17 ve bu zamana kadar kız arkadaşı bırakın flörtüm bile olmadı ancak çok yakın olduğum kız kankalarım var. Eşcinsel falan da değilim. Sizce garip bir durum mu? Sevgili aşk vs. işler bana çok yapmacık ve yalan geliyor.

Ben de aynı durumdayım. Boş ver, böyle daha iyi.

Gayet normal bir durum. Kendin bile yapmacık düşünüyorsan kim sana niye aşkı inandırmaya çabalısın ki?

Kız arkadaşı ne yapacaksın boş ver. Kızlar çok sıkıntılı.

Kendin demişsin zaten yapmacık geliyor diye. O yüzden yoktur.

Kral normal bir durum. Dert edilecek bir şey de yok bak dalgana. Nasıl mutluysan öyle devam.

İlişkinin rastlantı sonucu başlayanı aşktır dostum. Aramakla elde edilen bir şey değil.

Bu yaşlarda kafaya bunları takma bence kardeşim. Sevgilin olsa bile sadık olur mu ondan şüphe edersin 2 gün sonra. Hayat sevgili konularını kafaya takmak için çok kısa. Boşver olmasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı