2800 TL PC Toplama Önerisi

Kasa ve PSU mümkünse değişmeli. HDD+SSD yerine 240GB SSD veya 480GB SSD alınabilir. Seagate HDD önermiyorum. O SSD'de sorunlu.

Bunlar değişirse sisteminiz güzel olmuş. Ellerinize sağlık.

Kasa ve PSU mümkünse değişmeli. HDD+SSD yerine 240GB SSD veya 480GB SSD alınabilir. Seagate HDD önermiyorum. O SSD'de sorunlu.

Bunlar değişirse sisteminiz güzel olmuş. Ellerinize sağlık.
Hocam bu fiyat bandında en iyi PSU seçimlerinden biri Aerocool VX Plus (Bence.) Bu fiyat bandında 80 Plus sertifikalı bir PSU ve kasa bulamadım. Aynı fiyata Aerocool'un kasasıda var. Fakat arka panel fanı 80mm olduğu için çok ses yapar. Dark kasalar Powerboost Vb. onlar gibi değil biliyorum. HDD+SSD kullanmamın sebebi bilgisayara çok oyun indireceğim için alan sıkıntısı yaşamak istemiyorum. Bu yüzden SSD+HDD kullanıyorum.

Hocam bu fiyat bandında en iyi PSU seçimlerinden biri Aerocool VX Plus (Bence.) Bu fiyat bandında 80 Plus sertifikalı bir PSU ve kasa bulamadım. Aynı fiyata Aerocool'un kasasıda var. Fakat arka panel fanı 80mm olduğu için çok ses yapar. Dark kasalar Powerboost Vb. onlar gibi değil biliyorum. HDD+SSD kullanmamın sebebi bilgisayara çok oyun indireceğim için alan sıkıntısı yaşamak istemiyorum. Bu yüzden SSD+HDD kullanıyorum.
Tamamdır. O zaman HDD ve SSD değişsin. SSD ve HDD için bütçe nedir?

Hocam PSU, Anakart, RAM, SSD avantajı var. Sanırım siz R3 1200 14Nm seçmişsiniz, ben 12Nm koydum. Güzel olduğunu düşünüyorum.

Hocam sadece anakart değişiyor ama olsun. Kasa ve SSD yerine HDD+SSD koyduğumuzda 2810TL ediyor. İyi oldu. En azından ilerde yükseltme yaparken anakart yüzünden fazla sıkıntı çekmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı