2850 TL'ye Buds 2 Pro alınır mı?

Kalite olarak çok iyi bir kulaklık ama fiyat performans bakımından Samsung Buds FE önerebilirim. Yurt dışında PRO 2 120$ iken FE 70$ satılıyor yani aşağı yukarı %80'lik bir fiyat farkı var bizde ise Pro 2850 $ FE ise 1150₺ yani %250 civarı bir fiyat farkı var.

Samsung cihaz kullanıyorsan ki kullanıyorsun ben olsam kaçırmadan alırdım fakat Buds 2 kullandığım için Buds 3 serisini bekleyeceğim.
Ve Buds 2'den memnunum siz Buds 2 Pro'dan daha çok memnun olacaksınız diye düşünüyorum.

Kalite olarak çok iyi bir kulaklık ama fiyat performans bakımından Samsung Buds FE önerebilirim. Yurt dışında Pro 2 120$ iken FE 70$ satılıyor yani aşağı yukarı %80'lik bir fiyat farkı var bizde ise Pro 2850 $ FE ise 1150₺ yani %250 civarı bir fiyat farkı var.

3000 TL bütçesi olan bir insanın 1150 TL değerinde bir cihaz alması saçma bana göre.

Samsung cihaz kullanıyorsan ki kullanıyorsun ben olsam kaçırmadan alırdım fakat Buds 2 kullandığım için Buds 3 serisini bekleyeceğim.
Ve Buds 2'den memnunum siz Buds 2 Pro'dan daha çok memnun olacaksınız diye düşünüyorum.

3000 TL bütçesi olan bir insanın 1150 TL değerinde bir cihaz alması saçma bana göre.
O arkadaşın bileceği iş Pro çok iyi kesinlikle ama FE'de kötü bir kulaklık değil. Aradaki fiyat farkını sağlayacak bir performans farkı olduğunu düşünmüyorum en azından Türkiye için, ha tabi audiophile bir arkadaşsa alabilir tabi ki ama öyle olsa zaten kablosuz değil kablolu alırdı... Neyse son karar arkadaşta tabi ki Pro modeli daha iyi.

İlk başta buds2 alıcaktım fakat konuşma sırasındaki ANC performansının kötü olduğunu gördüm yabacı videolarda o yüzden almışken bunu alayım diyorum. Normalde TCL s600 kullanıyordum evdekiler ona çökünce boşta kaldım:)

İlk başta Buds 2 alacaktım fakat konuşma sırasındaki ANC performansının kötü olduğunu gördüm yabacı videolarda o yüzden almışken bunu alayım diyorum. Normalde TCL S600 kullanıyordum evdekiler ona çökünce boşta kaldım:)

Kötü değil 3-5 kere toplu taşıma olarak minibüste kullandım ön koltukta direk şu eski tip karsan traktör gibi olan modelinden ve ANC açıkken müzik açıksa hiçbir şey hiç abartmadan söylüyorum dışarıdan gram bir şey duymuyorsun motor sesi, korna vs. bunlar asla duyulmuyor.
ANC'si çok güzel çalışıyor o fiyatta en iyisi olduğunu düşünüyorum.
Konuşma sırasında dediğiniz ANC sanırım ortam sesi transparan mod yani onda da isterseniz işitme cihazı olarak da kullanabilirsiniz size gelen sesi arttırabiliyorsunuz ayarlardan ve gecikme vs. hiçbir şey olmadan kolayca karşıdan gelen sesi duyabiliyorsunuz bunu da söyleyebilirim.
Kötü ANC performansı muhtemelen FE modeli giriş seviyesi olduğunu söylüyor inceleyen kişiler.

Kötü değil 3-5 kere toplu taşıma olarak minibüste kullandım ön koltukta direk şu eski tip karsan traktör gibi olan modelinden ve ANC açıkken müzik açıksa hiçbir şey hiç abartmadan söylüyorum dışarıdan gram bir şey duymuyorsun motor sesi, korna vs. bunlar asla duyulmuyor.
ANC'si çok güzel çalışıyor o fiyatta en iyisi olduğunu düşünüyorum.
Konuşma sırasında dediğiniz ANC sanırım ortam sesi transparan mod yani onda da isterseniz işitme cihazı olarak da kullanabilirsiniz size gelen sesi arttırabiliyorsunuz ayarlardan ve gecikme vs. hiçbir şey olmadan kolayca karşıdan gelen sesi duyabiliyorsunuz bunu da söyleyebilirim.
Kötü ANC performansı muhtemelen FE modeli giriş seviyesi olduğunu söylüyor inceleyen kişiler.
Siz normal modelinden memnun kaldıysanız pro modeli uzun süre götürür gibi. 25 Gün oluyor telefon alalı (A34 5G). Uzun telefon görüşmeleri yaptığım zaman telefonu elimde tutasım gelmiyor, bluetooth kulaklık arayış içindeydim + olarak samsung cihaz olduğu için ekosistemden çıkmak mantıklı gelmedi şuan en iyisi bunu alıp kenara çekilmek olacak.

Geri
Yukarı