4500 TL'ye OnePlus Buds Pro 2 alınır mı?

Defkhammet

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, OnePlus 11 cep telefonu kullanıyorum ve bir Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum. Eski telefonum Samsung Galaxy S20FE idi ve Samsung Buds 2 kulaklık kullanıyordum. Kulaklığımı S20FE ile kullanırken gayet memnundum fakat OnePlus'a geçince, telefon görüşmelerinde sesimin karşı tarafa boğuk gitme sorunuyla karşılaştım. Yazılımsal bir problem olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bir OnePlus kulaklık almak istiyorum. OnePlus Buds Pro 2 4500 lira civarı. Bu para bu kulaklığa verilir mi sizce? Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

dediğiniz oneplus buds pro 2 kulaklığı bende almak istiyorum, lakin türkiyede satışı yok şu anda, siz nereden alacaksınız

Dediğiniz OnePlus Buds Pro 2 kulaklığı bende almak istiyorum, lakin Türkiye'de satışı yok şu anda, siz nereden alacaksınız.

Hocam ben aldım Amazon'dan 4200 liraya geldi sanırım. Ama ben aldığımda indirime girmişti 100 dolar fiyatı vardı. Kulaklık açıkçası beni tatmin etmedi ses kalitesi gerçekten güzel ses seviyesi yüksek ama şöyle bir problem var aktif gürültü engelleme başarısız yüksek sesle müzik dinlerseniz duyulmuyor tabii ama orta seviye seste müzik dinleyecekseniz yetersiz, mikrofon kalitesi gürültüsüz ortamda gayet başarılı ama bir Apple cihazla kullanılan AirPods Pro değil. Gürültülü ortamda karşıdaki insanın seni anlaması güç ki ben sırf telefonla konuşabilmek için almıştım bu kulaklığı. Yani tercih sizin ama 150 dolar hak ettiğini düşünmüyorum.
Bu arada kutu uzaktan çok premium duruyor fakat ilk elinize aldığınızda hayal kırıklığına uğruyorsunuz, ucuz hissettiriyor ama zamanla alışıyorsunuz. Bundan önce Samsung Buds 2 kullanıyordum malzeme kalitesi kesinlikle onun daha iyiydi fakat onun problemi kesinlikle daha fazla ses istiyordum ses seviyesi yetersizdi, bu kulaklıkla henüz son seviye seste müzik dinleyemedim, insanı tatmin ediyor. Ve şarjı mükemmel en son ne zaman taktım hatırlamıyorum sanırım 1.5 2 hafta oldu hala şarjı kırmızı yanmadı.

Linki bırakıyorum.

Son düzenleme:
Hocam ben aldım Amazon'dan 4200 liraya geldi sanırım. Ama ben aldığımda indirime girmişti 100 dolar fiyatı vardı. Kulaklık açıkçası beni tatmin etmedi ses kalitesi gerçekten güzel ses seviyesi yüksek ama şöyle bir problem var aktif gürültü engelleme başarısız yüksek sesle müzik dinlerseniz duyulmuyor tabii ama orta seviye seste müzik dinleyecekseniz yetersiz, mikrofon kalitesi gürültüsüz ortamda gayet başarılı ama bir Apple cihazla kullanılan AirPods Pro değil. Gürültülü ortamda karşıdaki insanın seni anlaması güç ki ben sırf telefonla konuşabilmek için almıştım bu kulaklığı. Yani tercih sizin ama 150 dolar hak ettiğini düşünmüyorum.
Bu arada kutu uzaktan çok premium duruyor fakat ilk elinize aldığınızda hayal kırıklığına uğruyorsunuz, ucuz hissettiriyor ama zamanla alışıyorsunuz. Bundan önce Samsung Buds 2 kullanıyordum malzeme kalitesi kesinlikle onun daha iyiydi fakat onun problemi kesinlikle daha fazla ses istiyordum ses seviyesi yetersizdi, bu kulaklıkla henüz son seviye seste müzik dinleyemedim, insanı tatmin ediyor. Ve şarjı mükemmel en son ne zaman taktım hatırlamıyorum sanırım 1.5 2 hafta oldu hala şarjı kırmızı yanmadı.

Linki bırakıyorum.

Teşekkürler cevabınız için, oneplus buds pro 2' nin haricinde tavsiye edebileceğiniz bir model varmı peki?

Teşekkürler cevabınız için, OnePlus Buds Pro 2'nin haricinde tavsiye edebileceğiniz bir model var mı peki?

Bunu alıp almama konusunda çok kararsız kalmıştım hocam bu kulaklığı da çok övmüşlerdi.

Üzüldüm hocam siparişinizle ilgili.

Teşekkür ederim hocam konuşma haricinde bir problemim yok şu anlık yuvarlanıp gidiyoruz 🥲

Oneplus Buds Pro 2, Marshall Minor 2 ANC ve Soundcore Liberty 4 NC arasında kalmıştım, oneplus'ın pro 2'si ve marshall'ın minor 2'si henüz ülkemizde satılmadığı için soundcore tercih ettim ve siparişini verdim, yorumlarının iyi olması da içimi biraz rahatlattı, bakalım gelsin de bir hele performansına bakarım

OnePlus Buds Pro 2, Marshall minor 2 ANC ve Soundcore liberty 4 nc arasında kalmıştım, OnePlus'ın Pro 2'si ve Marshall'ın minor 2'si henüz ülkemizde satılmadığı için Soundcore tercih ettim ve siparişini verdim, yorumlarının iyi olması da içimi biraz rahatlattı, bakalım gelsin de bir hele performansına bakarım.

Şimdiden hayırlı olsun hocam umarım memnun kalırsınız. Yorumlarınızı bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı