2880 TL Sistem Önerisi

MrWolf58

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistemi topladım, cuma günü Vatan'dan alacağım inşallah. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum, bu fiyatı geçmemek koşulu ile. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG-20160704-WA0040.jpg
    IMG-20160704-WA0040.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle size tavsiyem monitörde çok ucuza kaçmayın. Bir oyuncunun en muhtaç olduğu parçalardan biri de iyi bir monitördür. İşlemciyi 6400 yapıp monitörü yükseltin.

İşlemciyi 6402P'ye düşürün. Kalan paranın hepsini monitöre yatırın @Emre Gülseven hocamın dediği gibi ucuza kaçma çünkü o monitörü bir kere alacaksın ve uzun yıllar kullanacaksın. Anakart konusuna gelirsek H110m'yi gaming almanıza gerek yok normal H110m ile aralarında fazla fark yok diyebilirim tamamen pazarlama hilesi.

Arkadaşlar bu sistemi topladım, cuma günü Vatan'dan alacağım inşallah. Önerilerinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum, bu fiyatı geçmemek koşulu ile. Şimdiden teşekkürler.
Dostum bence sistemi sinerji veya teknobiyotik sitelerinden toplarsan biraz daha ucuza gelecektir o Zaman parça değiştirmeden monitör yükseltebilirsiniz:):)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı