2899₺ Instagram'da satılan mini projeksiyon güvenilir midir?

AslanDemir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600x
XFX Merc RX6800XT
32GB 3866Mhz RAM
800W Zalman PSU
B450M-A Pro Max
Meslek
Teknisyen
Merhaba, birkaç seferdir böyle ürünler görüyorum, ne kadar güvenilir belli değil, kendi sitelerinden satış yapıyorlar sadece. Daha önce benzerini alan var mı acaba?

IMG_7464.png

Instagram üstünden bir şey almanızı önermem, göründüğü gibi çıkmıyor çoğu şey ve güvenilir değiller. Duzgun bir alışveriş sitesinde yorumlarına ve ortalama puanına bakarak ürün seçin. Sonra burada ürün hakkında konu açıp ekstra bilgi alabilirsiniz.

Ürünü kendi sitesinden aldım. Wp ve Instagram'dan destek veriyorlar. Sitelerinde bir profil kısmı var. Amazon'dan attığınız ürünle muhtemelen aynı hocam. 3 taksitle aldım vade farksız kargo ücretsiz diyor dün gece 5'te Çin'den kargoya verilmiş. Bakalım ne kadar sürede gelecek ne olacak buraya up yaparım. Görüşleriniz için teşekkür ediyorumm. 🫶

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü kendi sitesinden aldım. Wp ve Instagram'dan destek veriyorlar. Sitelerinde bir profil kısmı var. Amazon'dan attığınız ürünle muhtemelen aynı hocam. 3 taksitle aldım vade farksız kargo ücretsiz diyor dün gece 5'te Çin'den kargoya verilmiş. Bakalım ne kadar sürede gelecek ne olacak buraya up yaparım görüşleriniz için teşekkür ediyorumm. 🫶

Hocam bir de merak ettim ürün ne işe yarıyor.

Ürünü kendi sitesinden aldım. Wp ve Instagram'dan destek veriyorlar. Sitelerinde bir profil kısmı var. Amazon'dan attığınız ürünle muhtemelen aynı hocam. 3 taksitle aldım vade farksız kargo ücretsiz diyor dün gece 5'te Çin'den kargoya verilmiş. Bakalım ne kadar sürede gelecek ne olacak buraya up yaparım. Görüşleriniz için teşekkür ediyorumm. 🫶

Gelince yazarsanız hocam merak ettim bende siz böyle söyleyince.

Hocam bir de merak ettim ürün ne işe yarıyor.

Projeksiyon cihazı hocam. Tavana yansıtmak için kullanmayı düşünüyorum. HDMI girişi var Xiaomi Mi Stick var elimde onu bağlarım diye düşünüyorum harici kendisindede Android 11 kurulu Google Play var servisleri destekliyor marketten istediğiniz uygulamayı da yükleyebiliyorsunuz. Geldiğinde dönüş yapacağım.

Projeksiyon cihazı hocam. Tavana yansıtmak için kullanmayı düşünüyorum. HDMI girişi var Xiaomi Mi Stick var elimde onu bağlarım diye düşünüyorum harici kendisindede Android 11 kurulu Google Play var servisleri destekliyor marketten istediğiniz uygulamayı da yükleyebiliyorsunuz. Geldiğinde dönüş yapacağım.
Ürün çok iyi bugün geldi tam 3 hafta sürdü. Alacak olanlar varsa aklında şüphesi olan bana ulaşabilirler ürünü gösterebilirim..

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı