29.000 TL'ye kadar Gaming laptop önerisi

Bütçe
25.000 - 29.000
Mesela bunun 12. nesil işlemcisi dışında diğerlerinden başka bir artısı var mı?

Anladım hocam sağ olun. Ayrıca Monster her ne kadar parçaları yerli olmasa da, Monster markasının yerli olması fiyat bazında diğerlerinden daha düşük bir fiyat olmasını gerektirmez mi? Neden artık fiyatları diğer markalarla eşit seviyede? Bununla ilgili bence Monster yetkililerine kendimizi duyurmalıyız.

Hocam aslında v20.4 21.7 gibi modelleri hala fp, ama kalitesiz Clevo'lari hala pahali. fp modelleri bulunuyor aslında.

Hocam aslında v20.4 21.7 gibi modelleri hala fp, ama kalitesiz Clevo'lari hala pahali. fp modelleri bulunuyor aslında.
Bana göre v20.4, v20.5'in üretilmesinden sonra eldeki stokları tüketmek için ucuz bırakılmış gibi duruyor. Onun dışında yukarıdaki laptoplarda da görüleceği üzere Acer'in 12. nesil işlemcili modeli ile v20.5 arasında 600,00 TL gibi (yaklaşık 35 Dolar) komik bir fark bulunuyor.

MUX var, soğutması iyi, ekran kartı Max-P 140W. Aorus'ta Advanced Optimus var MUX yerine.
Hocam bunların aynısı Monster'da da var ve Monster'da 17,3" ekran ile peşin fiyatına 12 taksit fırsatı var. Bu iki farkı eleyip Acer'e yöneltecek olan asıl şu fark diyebileceğimiz bir şey var mı?

Bana göre v20.4, v20.5'in üretilmesinden sonra eldeki stokları tüketmek için ucuz bırakılmış gibi duruyor. Onun dışında yukarıdaki laptoplarda da görüleceği üzere Acer'in 12. nesil işlemcili modeli ile v20.5 arasında 600,00 TL gibi (yaklaşık 35 Dolar) komik bir fark bulunuyor.

Hocam bunların aynısı Monster'da da var ve Monster'da 17, 3" ekran ile peşin fiyatına 12 taksit fırsatı var. Bu iki farkı eleyip Acer'e yöneltecek olan asıl şu fark diyebileceğimiz bir şey var mı?

20.4 oncedende bu fiyat bandlarindaydi, çok az bir indirim gelmiş gibi sadece ama muhtemelen sebebi odur çünkü 1.5k indirim yaptilar kendi sitelerinde.

Hocam bunların aynısı Monster'da da var ve Monster'da 17,3" ekran ile peşin fiyatına 12 taksit fırsatı var. Bu iki farkı eleyip Acer'e yöneltecek olan asıl şu fark diyebileceğimiz bir şey var mı?
Hocam yalnız Acer tek kanal RAM keşke çift kanal olsaydı.

Monster'ın 12. nesil işlemcili laptoplarıda tercih edilebilir. Ben sadece bu laptopun soğutma performansının nasıl olduğunu bildiğimden dolayı önerdim. Tulpar v20.5'in soğutma performansı nasıldır bilemem.

SSD güncellemesi yapabilirsiniz.

Bütçeyi bi tık arttırabilirim derseniz;

Attığım laptop dışında mantıklı hiçbir seçenek yok DDR5 16 GB RAM var R7 6800 var ayrıca 1 TB daha ne ekran kartı 140W.

SSD güncellemesi yapabilirsiniz.

Bütçeyi bir tık arttırabilirim derseniz;

Monster'ın 12. nesil işlemcili laptopları da tercih edilebilir. Ben sadece bu laptopun soğutma performansının nasıl olduğunu bildiğimden dolayı önerdim. Tulpar v20.5'in soğutma performansı nasıldır bilemem.

Attığım laptop dışında mantıklı hiçbir seçenek yok DDR5 16 GB RAM var R7 6800 var ayrıca 1 TB daha ne ekran kartı 140W.
Evet şimdi gördüm baya iyi fiyatı varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı