29.10.2021 İlk Yarı Sonucu: Trabzonspor 1 - Rizespor 1

38 yıldır şampiyon olamayan
2011'de olduk bak UEFA sitesine. Şampiyon olan şampiyonlar ligine gider dostum öyle Türkiye'de iş çevirmiş kupa verenler değil, sözünüz niye yetmedi UEFA he? Tabii orada şike olayı yok yapamadılar. O kupayı da bir gecede bir karar çıkardı meclis alamasınlar diye partiler bir kısmı toplanıp imza attı. Fenerli kuzenim bile 2011 gibi şike yaparsak bu senede yarışırken alırsak hayali vardı. :D Masada kendilerin daha güçlü olduğunu söyledi kabullenen dürüst Fenerlilerde var.

2011'de olduk bak UEFA sitesine. Şampiyon olan şampiyonlar ligine gider dostum öyle Türkiye'de iş çevirmiş kupa verenler değil, sözünüz niye yetmedi UEFA he? Tabii orada şike olayı yok yapamadılar. O kupayı da bir gecede bir karar çıkardı meclis alamasınlar diye partiler bir kısmı toplanıp imza attı. Fenerli kuzenim bile 2011 gibi şike yaparsak bu senede yarışırken alırsak hayali vardı. :D masada kendilerin daha güçlü olduğunu söyledi kabullenen dürüst fenerlilerde var.

Zaten 10 senedir Cas'tan ret almaktan başka bir şey yaptığınız yok:). Çupasız uykuya dalamıyormuşsunuz galiba. 2011 sezonunda şike var diyenlere sorarım:
1.Trabzonspor-Bucaspor maçında Umut Bulut'un attığı golünü açıklayın.
2.Fenerbahçe-Gaziantepspor maçında Fenerbahçe son dakikada direkten dönen top gelmeseydi gol olmicaktı bu da mı şike?
3.Trabzonspor Karabükspor'u lay lay lom diye 4-0 yenerken Fenerbahçe karşısında aynı kaleci kornerden gol atmaya gelmesi.
4.Sivasspor-Trabzonspor ve Trabzonspor-Bucaspor maçları gibi golü atar atmaz gol yeme çabalarını açıklayın.
5.Sivasspor başkanının Trabzonspor bize şike teklif etti açıklamasını açıklayın.
6.3 Haziran 2017'yi açıklayın.
Bunların hepsine cevap bekliyorum.

Zaten 10 senedir Cas'tan ret almaktan başka bir şey yaptığınız yok. :)
Siyasi güç nedir bilir misin? O kadar şampiyonlar ligine gidemediniz siz niye talepte bulunamadınız ve kabul görülmediniz açıkla bunu? Şikeniz ortaya çıkmasın diye mi?

2011 sezonunda şike var diyenlere sorarım:
Farklı konuyu farklı yere serpmeniz yok mu? Sana hepsini açıklasam da boş arkadaş sen kafanda bir şeyi kazıdın mı sökemeyiz. Bizden çok takmışsınız olaylara, gün gelir hesap size döner bir şu siyasi değişsin ben o zamanı bekliyorum. Siz şikeci Aziz YILDIRIM'ı geri getirin yoksa siz doğru dürüst ile şampiyon olacağınız yok. Trabzonspor bu sezonu alırsa en az 3 sezon Feneri tutma.

Siyasi güç nedir bilir misin? O kadar şampiyonlar ligine gidemediniz siz niye talepte bulunamadınız ve kabul görülmediniz açıkla bunu? Şikeniz ortaya çıkmasın diye mi?

Farklı konuyu farklı yere serpmeniz yok mu? Sana hepsini açıklasam da boş arkadaş sen kafanda bir şeyi kazıdın mı sökemeyiz. Bizden çok takmışsınız olaylara, gün gelir hesap size döner bir şu siyasi değişsin ben o zamanı bekliyorum. Siz şikeci aziz yıldırım'ı geri getirin yoksa siz doğru dürüst ile şampiyon olacağınız yok. Trabzonspor bu sezonu alırsa en az 3 sezon feneri tutma.

38 yıldır olamıyosunuz deyince 2011 yazan kimdi? Biz zaten teklifte bulunduk ama oynatılmadı. Süper kupada oynatılmadı. Bunların hepsi haksızlık. Cevabı olmadığı için açıklayamıyosunuz haklısınız o konuda. Daha fazla mesaj yazamayacağım maç başladı.

Pandemi nedeniyle tiyatroya gidemeyenler için önerim: Trabzonspor maçlarını izlemek. Verilen kararlar tiyatrodan bile daha komedi oluyor.
Ek olarak:
11. haftaya kadar kullanılan penaltılar:
Trabzonspor (5)
Fenerbahçe (0)
Trabzonspor ligde en çok penaltı kullanan takım.
Fenerbahçe ise ligde penaltı kullanmayan tek takım.

Fenerbahçe kollanıyor(!)
Olmayan penaltınızı niye versinler? VAR'sız adaletsiz Anadolu takımlarının hakkının yendiği dönemler geride kaldı artık. Eskidendi o Fener'e olmayan penaltının verildiği günler. Trabzonspor hakkıyla, güzel oyunuyla ilerliyor. Tebrik etme erdemliliğini göstermek gerek.

@Deniz Eymen Yaz O zaman sen de şampiyon oldu diyorsun ya siz niye şampiyonlar ligine gidemediniz cevabı sizin neden yok? Kasetler olsun sizin Aziz YILDIRIM şike yaptıysam Fenerbahçe için yaptım deyip hapiste yatmadı mı, bunlar cevabı değil mi?

Olmayan penaltınızı niye versinler? Var'sız adaletsiz Anadolu takımlarının hakkının yendiği dönemler geride kaldı artık. Eskidendi o Fener'e olmayan penaltının verildiği günler. Trabzonspor hakkıyla, güzel oyunuyla ilerliyor. Tebrik etme erdemliliğini göstermek gerek.

Fener'e olmayan penaltıların verildiği günler(!)

Fenerbahçe'nin penaltı isyanı! Taraftarlar sosyal medyada paylaşıp hakeme tepki gösterdi - Haberler Spor

Geri
Yukarı