Maç Sonucu | Altay 1-2 Trabzonspor

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
Yine hareketli başlayan, git geli fazla olan bir maçtı. Maçın geneline güzel geçti diyebilirim. Altay iyi analiz etmiş ve her gelişinde sağlam atak yapıyor, tehlike oluşturuyorlardı. Açıkçası rahat adam geçmeleri, fiziksel olarak üstün olan 2-3 adamları canımı sıkmadı değil. Trabzonspor'da sonradan giren oyuncuların asist yapması ve oyun içinde bu kadar etkili olmaları beni çok sevindirdi. Koita uzun süre sonra MR cihazından uzak kalıp toparlaması güzel oldu. Uğurcan için fazla söze gerek yok, Maşallah. 🧿 @Deniz Eymen Yaz hocam bugün şans faktörünün yanımızda olmadığını söyleyemeyeceğim. 😅

Abdullah hocaya da değinmek isterim. Bugün aldığı riskler, yenik durumda girdiği devre arasında yaptığı değişiklikler takdir edilmeli. Teşekkürler hocam. 💙 Durmak yok yola devam! Hedef Başakşehir!

2. golde Koita'nın asistine laf yapacak olan olduğunu düşünmüyorum. Açık ve net şekilde göğsüne geliyor.

Edgar'dan kötü haber gelmiş, durumu ciddi olabilirmiş.. Bu gecenin kötü yanı bu olabilir. Umarım ciddi değildir. ☹️

Son düzenleme:
Altay'ı herkes küçümsüyordu yok bu kolay takım yok bunu herkes yener diye. Ama gerek Beşiktaş'ı yenmesi, gerek Galatasaray ile berabere kalması gerek bu maçta zar zor yenilmesi ile küçümsenilcek bir takım olmadığını gösterdi. Altay savunmasında birkaç hatalar maçın sonucunu belirledi diyebilirim. Ayrıca direkten dönen bir top var o top girseydi farklı olabilirdi. Uğurcan'ın güzel kurtarışları var. Cebrail'in güzel bir golü var. Güzel bir maç olduğunu düşünüyorum. Maçın hakkı bence beraberlikti ama Trabzonspor galip geldi. Ayrıca şans faktörünün sadece bu maç için gerçekleştiğini düşünmüyorum. Diğer maçlarda da var örneğin Antep maçı, Beşiktaş maçı, Adana Demirspor maçı, Rizespor maçı bunlarda hep şans faktörü var. Gittikçe Trabzonspor farkı açıyor bakalım ne olacak bence Başakşehir maçı en kritik maç olabilir. Ek olarak Edgar'a geçmiş olsun demek istiyorum.

Altay'ı herkes küçümsüyordu yok bu kolay takım yok bunu herkes yener diye. Ama gerek Beşiktaş'ı yenmesi, gerek Galatasaray ile berabere kalması gerek bu maçta zar zor yenilmesi ile küçümsenilcek bir takım olmadığını gösterdi. Altay savunmasında birkaç hatalar maçın sonucunu belirledi diyebilirim. Ayrıca direkten dönen bir top var o top girseydi farklı olabilirdi. Uğurcan'ın güzel kurtarışları var. Cebrail'in güzel bir golü var. Güzel bir maç olduğunu düşünüyorum. Maçın hakkı bence beraberlikti ama Trabzonspor galip geldi. Ayrıca şans faktörünün sadece bu maç için gerçekleştiğini düşünmüyorum. Diğer maçlarda da var örneğin Antep maçı, Beşiktaş maçı, Adana Demirspor maçı, Rizespor maçı bunlarda hep şans faktörü var. Gittikçe Trabzonspor farkı açıyor bakalım ne olacak bence Başakşehir maçı en kritik maç olabilir. Ek olarak Edgar'a geçmiş olsun demek istiyorum.

Beşiktaş maçı için katılmıyorum ama diğerlerine belki. Başakşehir'den tırsmıyor değilim ama evimizde ve taraftarın, takımın, camianın keyfi yerinde. Hoca zaten ne yapacağını biliyor ve istiyor. Eksiklerin toparlanması güzel oldu bence keyif veren bir karşılaşma olacaktır. İnşallah kayıpsız devam ederiz..

Edgar'dan kötü haber gelmiş, durumu ciddi olabilirmiş.. Bu gecenin kötü yanı bu olabilir. Umarım ciddi değildir. ☹️
Bir de şans diyorlar neresi şans her maç bir oyuncu sakat veriyoruz.

Uğurcan için fazla söze gerek yok, Maşallah. 🧿
Artık şu Fenerliler Altay>Uğurcan demezler daha Altay'ın seviyesi Uğurcan'ın seviyesine gelmesine çok var. Uğurcan güzel golleri yiyebilir ancak.

Altay iyi analiz etmiş ve her gelişinde sağlam atak yapıyor, tehlike oluşturuyorlardı.
Bizim Hatay'ın ilk yarı gibi performansı yoktu takımın ve Avcı ilk yarı fantazi gibi kadro oluşturarak çıktı. Aldı Bakasetas ve Dorukhan'ı sonra oyun geniş alana yayılmaya başladı. Bundan sonra alış bizle oynayan lig'in üstünde performans verecek lideri yenip moral kazanmak isteyecekler.

Başakşehir'den tırsmıyor değilim.
Fenerli varsa sıkıntı yok o maç bizim. :D Haftaya Fenerliler Başakşehir takımını tutacak yenmesi için dualar edecekler düşmanımız çok bizim saha stat dolacak rahat ol. İlk yenilgisini bizden alabilir Emre. :D

Geri
Yukarı