Bilgisayar almak için kasım indirimleri beklenmeli mi?

Laptop alacaktım ama maalesef alacağım laptop 7000 TL'den 8300 TL'ye yükselmiş. Acaba kasım indirimlerinde fiyat yine düşer mi, yoksa fiyatların tekrar artması ihtimalini göze almayıp şimdi alınır mı?

Tahmini olarak piyasanın durumu hiç belli değil. Örneğin mart nisan aylarında yaz sonuna düzelir diyorlardı. Ne oldu? Aksine daha da kötü oldu.

Bence bekle dostum kara cumayı. Bende para biriktiriyorum şuan. O zaman bütün parayı ezeceğim.

Arkadaşlar kasım indirimleri evet oluyor ama siz hangi ürünün “gerçekten” indirime girdiğini gördünüz acaba? Bu tarz indirimler Türkiye'de değil, Avrupa ve Amerika taraflarında oluyor. Hemde gerçekten sağlam indirim yapıyorlar. 2-3 yıldır bu indirimlerin TR de hikaye olduğunu anlayamamışsanız vah halinize. Gözünüzü açın biraz.

Bakın arkadaşlar. Türkiye'de yaşıyoruz hiç bir şey düzelmeyecek. Elinizde para varsa harcayın. İndirim beklemeyin çünkü dolar durmayacak. Kasıma kadar dolar 9 lira olacak. Faiz açıklayacaklar onu da sabit tutunca 9 u hayli hayli geçecek. O yüzden elinizde para varsa hemen harcayın beklemeyin.

Bakın arkadaşlar. Türkiye'de yaşıyoruz hiç bir şey düzelmeyecek. Elinizde para varsa harcayın. İndirim beklemeyin çünkü dolar durmayacak. Kasıma kadar dolar 9 lira olacak. Faiz açıklayacaklar onu da sabit tutunca 9 u hayli hayli geçecek. O yüzden elinizde para varsa hemen harcayın beklemeyin.
Arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.

Geri
Yukarı