29 Mayıs'ta Amazon yurtdışından sipariş edilen ürün ne zaman gelir?

Seylan

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 29 Mayıs tarihinde Amazon üzerinden yurt dışından bir klavye satın aldım.

13 Haziran teslimat gösteren kargo 3 Haziran'da İstanbul'a giriş yaptı.

Kolay gelsin üzeriden baktığım zaman tahmini teslimat 5 Haziran gösteriyor saat 00:05 yani bugün içinde teslim edilecek gösteriyor ama Amazon üzerinde hala 13 Haziran.

Ne diyorsunuz bugün gelme ihtimali var mı yoksa genelde erken giriş yapsa bile Amazon'un verdiği tarihte mi teslim ediliyor.

Not : Erzurum'da yaşıyorum

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-04 235855.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-04 235855.png
    57,2 KB · Görüntüleme: 80
  • Ekran görüntüsü 2023-06-05 000309.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-05 000309.png
    77,3 KB · Görüntüleme: 82
  • Ekran görüntüsü 2023-06-04 235932.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-04 235932.png
    9,5 KB · Görüntüleme: 76
Arkadaşlar selam 29 Mayıs tarihinde Amazon üzerinden yurt dışından bir klavye satın aldım.

13 Haziran teslimat gösteren kargo 3 Haziran'da İstanbul'a giriş yaptı.

Kolay gelsin üzeriden baktığım zaman tahmini teslimat 5 Haziran gösteriyor saat 00:05 yani bugün içinde teslim edilecek gösteriyor ama Amazon üzerinde hala 13 Haziran.

Ne diyorsunuz bugün gelme ihtimali var mı yoksa genelde erken giriş yapsa bile Amazon'un verdiği tarihte mi teslim ediliyor.

Not : Erzurum'da yaşıyorum
13 Haziran'dan önce gelmiyecektir muhtemelen.

Gümrükten geçip firmaya aktarılmış görünüyor. Yüksek ihtimalle pazartesi veya salı size ulaşır.
Teşekkürler. 😊

Bence en geç salı günü elinizde olur.
Bence en geç salı günü elinizde olur.
Cevabınız İçin Teşekkür Ederim. ☺️

Bu hafta içi kesin gelir gibi.
Umarım bir an önce elime ulaşır d tuşum hiç basmıyor ve burada size yazarken bile ctrl+c ctrl+v yapıyorum komik duruma düştüm artık. 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon'da ne yaziyorsa ona göre geliyor geç geldiğini daha görmedim erken gelir mi bilmiyorum eğer öyle bir durum olursa Amazon üstünden güncellerler diye düşünüyorum bazı ürünler hızlı bazı ürünler yavaş geliyor bir ara tencere almıştım 6 gün gibi bir şey de gelmişti Almanya'dan benim burada MNG sıkıntıli bir gonderiyorlar İstanbul içinde adamlar 3 günde zor getiriyor subeye 3 günde arabada gezdiriyor 6. gün sen gidip subeden alıyorsun.

Amazon'da ne yaziyorsa ona göre geliyor geç geldiğini daha görmedim erken gelir mi bilmiyorum eğer öyle bir durum olursa Amazon üstünden güncellerler diye düşünüyorum bazı ürünler hızlı bazı ürünler yavaş geliyor bir ara tencere almıştım 6 gün gibi bir şey de gelmişti Almanya'dan benim burada MNG sıkıntıli bir gonderiyorlar İstanbul içinde adamlar 3 günde zor getiriyor subeye 3 günde arabada gezdiriyor 6. gün sen gidip subeden alıyorsun.
Anladım valla aras olsun yurtiçi olsun bizim 500m 1km ilerimizde atıyorum sabah 9'da dağıtıma çıkıyorsa 10 gibi geliyor. Mng sıkıntıydı uzaktan geldiği için ama onlarda aynı gün getiriyordu 14 gibi elime geçerdi yani. Şimdi onlarda hemen üstümüze 300-500m ileriye şube açtılar. Yani şimdiye kadar kargo bakımından sıkıntı yaşamadım İnşallah bir an önce kargo elime geçer. 🙂
Kargo 1 Haziran'da Almanya'dan yola çıktı 2 günde 3 Haziran'da İstanbula giriş yaptı ve kolaygelsin firmasına teslim edildi . Bugün 5 Haziran bugün yarın gelir diye düşünüyorum. ☺️

Geri
Yukarı