Amazon yurt dışı "paket, kargo şubesinden çıktı." yazan ürün Türkiye'ye ne zaman gelir?

Adrese göre değişir. Kolay Gelsin Ankara'nın merkezi adreslerine aynı gün teslimata başladı. Benim adresim merkezden biraz uzak olmasına rağmen ertesi gün teslimatı hiç aksatmadılar. Arkadaşın adresi de merkezi ise yarın kesin getirirler, tahmini teslimde ne yazıyorsa hiç aştıklarını görmedim.
Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde ikamet ediyorum, şehir merkezine yakın sayılabilir. Cuma günü Kolay Gelsin'e verilen kargo Pazartesi elime ulaştı.

Kayseri'nin melikgazi ilçesinde ikamet ediyorum, şehir merkezine yakın sayılabilir. Cuma günü kolay Gelsin'e verilen kargo pazartesi elime ulaştı.

Kayseri, Amazon.com.tr sitesinde yer alan bilgiye göre bu uygulamalarda yer almıyor.
Konu sahibi bu illerden birinde ise yarın gelecektir.

Teslimat adresin İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, bilecik, Bolu, burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon ise.

Benim daha önce kolay gelsin ile gelen her kargom tahmini teslim gününde teslim edildi. Önceden de saat bildiriliyor o saatede uygun geliyor.

Kayseri, Amazon.com.tr sitesinde yer alan bilgiye göre bu uygulamalarda yer almıyor.
Konu sahibi bu illerden birinde ise yarın gelecektir.

Ben Kırıkkale'de oturuyorum bu zamana kadar amazon.com.tr satıcısından aldığım her şey 1 günde bana ulaştı. Hatta Almanya'dan aldığım ürün İstanbul'a ulaştı yazısından 1 gün sonra o da elime ulaştı. Amazon ve kolay gelsin kargo işini cidden iyi yapıyor. Ayrıca paketlerde Aras Kargo gibi savaştan çıkmış halde olmuyor.

Geri
Yukarı