Amazon yurt dışı "paket, kargo şubesinden çıktı." yazan ürün Türkiye'ye ne zaman gelir?

Benresev

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 13 Ocak'ta amazon.com.tr üzerinden Almanya'dan gelecek bir ürün siparişi verdim. 1 gün sonra kargoya verildi. Şu an takip edemiyorum. Son duruma bakılırsa Türkiye'ye girişi tahmini ayın kaçında olur? Daha önce tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    86,2 KB · Görüntüleme: 3.218
Sipariş kargo bilgisi girildikten sonra ortalama 7-10 gün arası sipariş size teslim edilir. Benim tecrübelerim bu şekildeydi. Haftaya pazartesi-salı gibi teslim edileceğini düşünüyorum. Bu arada buradaki kargo bilgisinin güncellenmesini beklemeyin, Türkiye'ye geldiğinde birden toplu bir şekilde güncelleniyor. Ben bakmıştım bu güncelleme yoktu diyorsunuz.

Ben de aynı şekilde bir ürün aldım dün akşam, yorumları okuduğumda oradaki süreden daha önce geldiğini yazan bir kaç kişi vardı. Büyük ihtimalle 24 Ocaktan önce gelir, ben de öyle tahmin ediyorum.

Amazon Germany satıcısından 8 Ocakta sipariş verdim ve bugün teslim edilemeyecek, çarşamba günü teslim olur diyor müşteri temsilcisi 👀 orada yazan süreyi geçmesi gerçekten üzücü.

Screenshot_20230119_133923_Amazon Shopping.jpg

Geri
Yukarı