29 yaşında olmak ortalarda sıkışıp kalmaya benziyor

Lady Hellbender

Kilopat
28'den büyük 30'dan küçük olmak, ortalarda sıkışıp kalmaya benzermiş. Düşünün; ne 30'un karizması var ne 28'in gençliği, tazeliği. Bugün itibari ile bulunduğum yaş, yani 30 olmadığı için halen çok fazla garipsemiyorum ancak 30 olunca kesin kabullenmem uzun sürecek.

Geldik 29'a, bu sene son yirmili yaş olacağından bütün son itlik ve serseriliklerimi (bknz: lanet olsun atom fiziğine...) son kez yapıp, 30'a sakin bir şekilde girmeyi planlıyorum. Yeni başlangıçlar elbette insana heyecan verir ve 30'a giden bu yol da beni heyecanlandırıyor. Güzel olacağına inandığım yaştır kendileri. Yaşayıp görelim bakalım!

Olur da ölmezsek 30'da görüşmek üzere. :)

29 yaş memur olma ve evlenme yaşıdır bence sorumlulukların büyük beyaz eşya, düğün, akraba dırdırı falan zor yani. En güzel yaş 25 gezersin tozarsın dert yok annen evde yemegi yapıyor ev sıcak tam benlik yaş.
24 yaşındayım rahatça gezebildiğim tozabildiğim yok. En sıkıntılı yaşlar zaten üniversiteyi bitirdikten sonra başlıyor.

29 yaş memur olma ve evlenme yaşıdır bence sorumlulukların büyük beyaz eşya, düğün, akraba dırdırı falan zor yani. En güzel yaş 25 gezersin tozarsın dert yok annen evde yemegi yapıyor ev sıcak tam benlik yaş.
Özel sektörde yazılım uzmanıyım, bu saatten sonra memur olsam ne yazar? Evlilik mi? Aman diyim. :)
Demeseydiniz öyle. 27 yaşındayım 2 yılım kaldı demek ki benim de sıkışıp kalmama.
Sıra sana da gelecek! :)
Sen bir de 31'i görmelisin.
Atmayın bu oku işte. :(

Geri
Yukarı