2in1 laptop tavsiyesi

ESsra

Yoctopat
Daha fazla  
40bin civarında ince ama geniş ekran (16-17"). Kalemi olan. Çok ısınmayacak fanı yeterli olan ve sessiz çalışan bir tablet bilgisayara ihtiyacım var. Performans çok önemli değil oyun oynamayacağım ama video düzenleyebilecek kadar kapasitesi olsun istiyorum. Çok araştırdım içinden çıkamadım. Önerisi olan var mı?

40bin civarında ince ama geniş ekran (16-17"). Kalemi olan. Çok ısınmayacak fanı yeterli olan ve sessiz çalışan bir tablet bilgisayara ihtiyacım var. Performans çok önemli değil oyun oynamayacağım ama video düzenleyebilecek kadar kapasitesi olsun istiyorum. Çok araştırdım içinden çıkamadım. Önerisi olan var mı?
2 in 1 laptoplar 16 17 inç olmuyor genelde. O kadar büyük yapmıyorlar. Rog Flow bakabilirsiniz belki.

O boyutlardaki 2 in 1 modeller bütçeniz dahilinde değil. Onun dışında pek de iyi modeller değiller. Tavsiyem:

@654456 @kurmayoffuture @cortex47

peki boyutu biraz daha küçültebiliriz o zaman 14-15"e kadar ama daha küçük de olmasın :( tavsiye ettiğiniz oyun tableti gibi geldi bana daha ince bişey istiyorum..

bu nasıl sizce?

Yani şöyle. Amacı oyun ve içerik üretimi, evet. Ama aynı zamanda güçlü bir tablet. klavyesi de yanında geliyor. Güçlü olduğu için önerdim. Bence sizin attığınız kesinlikle parasını hak etmiyor.

@654456 @kurmayoffuture @cortex47

peki boyutu biraz daha küçültebiliriz o zaman 14-15"e kadar ama daha küçük de olmasın :( tavsiye ettiğiniz oyun tableti gibi geldi bana daha ince bişey istiyorum..

bu nasıl sizce?
ROG Flow çok daha iyi açıkçası. Klavyesi ayrılabiliyor ve aydınlatmalı,Çok güçlü bir işlemci,arada oyun oynamanız için RTX bir ekran kartı var. Sadece kalemi yok sanırım. Ekranı da 4K değil 2K ancak 165 hz olduğu için daha akıcı. Ben 30 bine HP almak yerine 40 bine ROG Flow alırdım. Ha illa oyun falan oynamam diyorsanız ve bütçeniz bu kadar varsa Macbook/Ipad de bakabilirsiniz diye düşünüyorum.

Ben öğretmenim. 1 ay önce ipad pro aldım pişman oldum.. windows ve office olmadan olmuyor malesef.. önerdiğiniz tableti inceledim çok güzel evet ama benim istediğim tablete daha yakın değil laptopa daha yakın olmalı 🙄😕

Yeni konular

Geri
Yukarı