2K 144 Hz IPS monitör önerisi

Geç cevap vermiş olmanız hiç önemli değil dediğim gibi yapabileceğiniz en iyi şekilde yardım ettiniz ve etmeye de devam ediyorsunuz teşekkür ederim ancak konu kapatılmasın.

Bide varsa aynı özelliklerde 240hz monitör önerebilir misiniz mümkünse daha önce önerdiğiniz gibi LG ve 27 inç olsun.

Son düzenleme:
Geç cevap vermiş olmanız hiç önemli değil dediğim gibi yapabileceğiniz en iyi şekilde yardım ettiniz ve etmeye de devam ediyorsunuz teşekkür ederim ancak konu kapatılmasın.

Bir de varsa aynı özelliklerde 240Hz monitör önerebilir misiniz mümkünse daha önce önerdiğiniz gibi LG ve 27 inç olsun.

Hocam 240 Hz 2K sonuçlar neredeyse yok diğer HZ'leride denedim ama yok. 1080p de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer IPS panel ekranlı monitörlerde ışık sızması vardır bu IPS monitörlerde normal hatta servise gidin IPS panelin ışık sızması için normal olacağını söyleyebilir nedeni muhtemelen çok fazla kristal ve katmandan oluşmasından dolayı diye biliyordum eğer zaten biliyorsanız sizin için sıkıntı değilse alın.

Işık sızmasının çok ta önemli olduğunu düşünmüyorum çünkü 3 panel arasından en iyisi IPS olarak değerlendiriliyor.

Hocam 240 Hz 2K sonuçlar neredeyse yok diğer HZ'leride denedim ama yok. 1080p de var.
Hocam geçen önerdiğiniz LG 27GL83A model monitör MSI Ventus RTX 3070 Tİ ekran kartımla uyumlu çalışır mı.

Son düzenleme:
Işık sızmasının çok ta önemli olduğunu düşünmüyorum çünkü 3 panel arasından en iyisi IPS olarak değerlendiriliyor.

Hocam geçen önerdiğiniz LG 27GL83a model monitör MSI Ventus RTX 3070 Ti ekran kartımla uyumlu çalışır mı?

Evet uyumludur.

Geri
Yukarı