2K 144 Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
3.000 - 4.000
O paraya sakın öyle bir marka almayın. Kendi monitörüm Viewsonic VX2758 ama G-Sync yok. Şu monitörü önerebilirim: Asus TUF VG27AQ 27" 1ms WQHD G-Sync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
165 HZ, 1 MS, IPS, G-Sync ve HDR destekli. Mükemmel bir monitör, canlı gözleme fırsatım oldu. Ben alırken stokta yoktu, kaçırdığım için alamamıştım.
Neden İtopya? Neden Game Booster.
Bkz.
Önerdiğiniz monitör 1080P.

O paraya sakın öyle bir marka almayın. Kendi monitörüm Viewsonic VX2758 ama G-Sync yok. Şu monitörü önerebilirim: Asus TUF VG27AQ 27" 1ms WQHD G-Sync IPS Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
165 HZ, 1 MS, IPS, G-Sync ve HDR destekli. Mükemmel bir monitör, canlı gözleme fırsatım oldu. Ben alırken stokta yoktu, kaçırdığım için alamamıştım.

Önerdiğiniz monitör 1080P.
Yorumunuz için teşekkürler, yeni bir monitör buldum hem bütçe dostu hemde özellikleri çok iyi.
Monitör
VIEWSONIC 27" VX2758-2KP-MHD 1MS 144HZ FREESYNC IPS HDMI DP GAMING MONITOR - Vatan Bilgisayar

3090 TL'ye almıştım. 2 hafta kadar önce. 2K, 144 Hz, G-Sync uyumlu (Display Port kablosu çıkmıyor), IPS Ekran.

Display Port kablo önerim : Paugge Vesa Sertifikalı 2m Displayport 1.4 Kablo (ENTDP1420) Fiyatı (hepsiburada.com) satıcı hepsiburada olduğundan orijinal gönderiyor. sahtesi piyasada çoktur.
Yorumunuz için teşekkürler. İnceleyeceğim.
Gigabyte G32QC kullanıyorum çok da memnunum.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı