Oyun 2K 165HZ 1MS IPS Monitör Tavsiyesi

Bence Benq daha iyi bir seçenek hdr10 ve 400cd parlaklığı var ama 450 ye kadar rahat çıkar hem şık hem de hapörlörü daha iyi

1684939652016.png

Hocam inanılmaz bir fark olduğunu düşünmüyorum aralarında. Bununla birlikte S2721DGFA modelini 2 senedir keyifle kullanıyorum. 2 sene önce LG 27gp850 ile birlikte en iyi iki mid tier monitörden biriydi. Bunun yanında Benq iki farklı panel mi kullanıyor tam emin olamadım ancak sitede bir hata yoksa kullanılan panellerden biri DELL ile aynı. Dolayısıyla bu nedenle açıkçası ben DELL alırdım ki Reddit'de de bu iki monitör arasında DELL tavsiye edilmiş.

Merhaba,

Aşağıdaki 3 monitör arasında kaldım. İlk başta BenQ'i çok beğenmiştim, (2+1 subwoofer ses sistemi de cezbetti) ama diğer monitörler de kafamı karıştırdı. BenQ'te G-Sync özelliği yazmıyor ancak, yabancı forumlarda NVIDIA kart bağladıklarında, G-Sync'in monitörü gördüğünü belirtmişler. Sizce hangisi daha mantıklı? Ya da farklı önerileriniz varsa bu özelliklerde (4K da olabilir) yorumlarınızı almak isterim.

Eki Görüntüle 1791249
Eki Görüntüle 1791250İtopya | Gaming ürünler ve bilgisayar bileşenlerinin yeni dünyası.
BenQ 27" EX2710Q 165Hz 1ms FreeSync premium HDR10 HDMI DP USB 3.0 subwoofer IPS QHD Gaming monitör | İtopya.
BENQ 27" EX2710Q 165Hz 1ms FreeSync Premium HDR10 HDMI DP USB 3.0 Subwoofer IPS QHD Gaming Monitör | ITOPYA

Eki Görüntüle 1791252www.vatanbilgisayar.com
LG 27" 27GR75Q-B 1ms 165Hz HDMI DP QHD FreeSync/G-Sync IPS Gaming monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla vatan bilgisayar&#39'da
LG 27" 27GR75Q-B 1Ms 165Hz HDMI DP QHD FreeSync/G-Sync IPS Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Eki Görüntüle 1791254www.hepsiburada.com
Dell S2721DGFa 27" 165Hz 1ms (HDMI + display) QHD IPS fiyatı.
https://www.hepsiburada.com/dell-s2...hdmi-display-qhd-ips-monitor-pm-HBC000003ZS9U

ASUS TUF VG27AQZ alabilirsiniz ben kullanıyorum mükemmel.

Hangi monitöre karar verdiniz ben de BenQ ile Dell arasında kararsız kaldım. BenQ daha çok hoşuma gitti ama karar vermek zor.
Benq i alacağım. Tom's Hardware da bir editörün makalesini okumuştum dün, ondan sonra Benq e karar verdim. Kafamda bir iki soru işareti vardı giderilmiş oldu. Tüm beklentilerimi karşılıyor.

Neden Dell artık önermiyorsunuz hocam?

NanoIPS kullanıyor olması ve fiyatlarının hak etmediği seviyelere çıkması neticesinde öneri potasından çıktı.
Dell'i öneriyorum. 27 inç olan modelini önermiyorum + önermiyoruz.
Marka değil model konuşulur.

Nanoıps kullanıyor olması ve fiyatlarının hak etmediği seviyelere çıkması neticesinde öneri potasından çıktı.
Dell'i öneriyorum. 27 inç olan modelini önermiyorum + önermiyoruz.
Marka değil model konuşulur.

S2721i rafa kaldırıp VG27AQ'ya yöneleceğiz yani. Düşük fiyatlı 2K 165Hz için.

Geri
Yukarı