2K 27 inç Curved monitör önerisi

Buğra Deniz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam "çoğunlukla" oyun oynayan birisiyim, (oynadığım oyunlar hikayeli oyunlar oluyor FPS olarak da CS:GO R6 oynuyorum) boş vakitlerimde de video izliyorum.
İhtiyacım olan 27 inç 2K bir monitör bütçem 9K civarı biraz daha üstüne çıkabilirim.

VA panel ya da IPS panel olabilir hangisi oyun için daha iyi? Tam olarak emin değilim.

Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim ilgili arkadaşlara.

Baktığım monötörler:
1. monitör: ASUS TUF GAMING 27" VG27WQ1B 165Hz 1ms 2xHDMI DP HDR10 VA WQHD Freesync Premium Curved Gaming Monitör | ITOPYA

2. monitör: ASUS TUF GAMING VG27AQ 27 165Hz 1ms 2xHDMI DP HDR IPS WQHD G-Sync Uyumlu Gaming Monitör| ITOPYA.COM

Bütçe varsa tabi ki IPS monitör tercih edilmeli. İlla curved monitör olmalı bu konuda hassasım diyorsanız bir şey diyemem. Ama renk kalitesi olarak IPS monitör daha iyidir.

Bu arada illa bu model olsun diyorsanız farklı satıcılarda daha uygun fiyata da var.

Ben burdan almıştım kullandığım monitörü ve sapa sağlam elime ulaştı.

Bütçe varsa tabii ki IPS monitör tercih edilmeli. İlla Curved monitör olmalı bu konuda hassasım diyorsanız bir şey diyemem. Ama renk kalitesi olarak IPS monitör daha iyidir.

Bu arada illa bu model olsun diyorsanız farklı satıcılarda daha uygun fiyata da var.

Ben buradan almıştım kullandığım monitörü ve sapa sağlam elime ulaştı.

Curved monitörü oyunlarda daha rahat ettirdiğini duydum onun için tercih etmeyi düşünüyorum.

Marka da fark etmez verdiğim paranın hakkını verecekse herhangi güzel bir marka olabilir.

Geri
Yukarı