2K 75Hz Monitör 970 TL

Tafabay

Hectopat
Yer
Çanakkale Biga
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bazı monitörler indirime girmiş ve tesadüf böyle bir ürün var.

Bu neden bu kadar ucuz? Normal mi?

Benim baktığım monitör asıl buydu fakat üsttekinin eksiği ne?

İkisini uygulama içinde karşılaştırdım ve farkı anlayamadım.

Arkadaşlar şimdi sistemim i3 8100 16 GB RAM ve 2060 ekran kartı. 1080p 144Hz düşünmüyorum 2K almak istiyorum ve 2K 144Hz için de param yok. Şimdiki monitörüm 19.5 inç. Sizce bu sistemle 970 TL olan monitörü almalı mıyım? Hazırda 1100 TL param var ve 200 TL'si borç yani net 900 liram var. Fiyat çok cazip geldi ve üstüne 75Hz. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar şimdi sistemim i3 8100 16 GB RAM ve 2060 ekran kartı. 1080p 144Hz düşünmüyorum 2K almak istiyorum ve 2K 144Hz için de param yok. Şimdiki monitörüm 19.5 inç. Sizce bu sistemle 970 TL olan monitörü almalı mıyım? Hazırda 1100 TL param var ve 200 TL'si borç yani net 900 liram var. Fiyat çok cazip geldi ve üstüne 75Hz. Teşekkür ederim.

Bence bu ekran boyutunda 1080p gayet yeterli olur. Hele de sistem için sıkıntı olacak ise. Yani bu sistemi alıp 1080p çözünürlüğe düşünce biraz sıkıntı olmaz mı ? Tabi yine de tercih meselesi. Benim tercihim 2K için 27 INCH olacaktır.

Acer'ın fiyat politikası cidden çok rekabetçi yanına zor yaklaşıyorlar :) Bu monitör de biraz garip :) pek tercih eden olacağını sanmıyorum.

Şu monitör de çok fena göz kırpıyor. Önceliğim gözü yormayan büyük ekran ve filmlerde keyif vermesi ve bir miktarda oyunlarda işimi görse yeterli benim için.

Bu arada bugün Vatana gidip monitörlere göz gezdirdim. Kesinlikle 27 INCH monitörler çok daha güzel geliyor bana. Boyut olarak fazla rahatsız edecek çok büyük bir fark olmadı benim gözümde.

Tabi 19 20 INCH monitörlerden geçenler için 24 yeterli olacaktır ama ben yıllardır 46 INCH tv yi monitör olarak kullandığım için :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı