2K 75Hz Monitör 970 TL

Bence bu ekran boyutunda 1080p gayet yeterli olur. Hele de sistem için sıkıntı olacak ise. Yani bu sistemi alıp 1080p çözünürlüğe düşünce biraz sıkıntı olmaz mı ? Tabi yine de tercih meselesi. Benim tercihim 2K için 27 INCH olacaktır.

Acer'ın fiyat politikası cidden çok rekabetçi yanına zor yaklaşıyorlar :) Bu monitör de biraz garip :) pek tercih eden olacağını sanmıyorum.

Şu monitör de çok fena göz kırpıyor. Önceliğim gözü yormayan büyük ekran ve filmlerde keyif vermesi ve bir miktarda oyunlarda işimi görse yeterli benim için.

Bu arada bugün Vatana gidip monitörlere göz gezdirdim. Kesinlikle 27 INCH monitörler çok daha güzel geliyor bana. Boyut olarak fazla rahatsız edecek çok büyük bir fark olmadı benim gözümde.

Tabi 19 20 INCH monitörlerden geçenler için 24 yeterli olacaktır ama ben yıllardır 46 INCH tv yi monitör olarak kullandığım için :D
Yazdığınızı tam anlayamadım. Şu anda 900p 60Hz monitörü, yukarıda yazdığım sistem ile kullanıyorum ve 2K çözünürlüklü monitör bakıyorum. İndirim ile 23.8 inç ve 2K çözünürlüklü monitör 970 TL olmuş ve benim de şu anda 1100 TL param var yani bütçeme ve arayışıma uygun. 27 inç elbette daha iyi olacaktır fakat param yok ve o kadar param olduğunda muhtemelen o monitör indirimde olmaz.

Arkadaşlar 23.8 inç olan monitörü sipariş ettim. Ödemeyi yarın havale ile yapacağım ve tahminen pazartesi monitör elimde olur.

Yazdığınızı tam anlayamadım. Şu anda 900p 60Hz monitörü, yukarıda yazdığım sistem ile kullanıyorum ve 2K çözünürlüklü monitör bakıyorum. İndirim ile 23.8 inç ve 2K çözünürlüklü monitör 970 TL olmuş ve benim de şu anda 1100 TL param var yani bütçeme ve arayışıma uygun. 27 inç elbette daha iyi olacaktır fakat param yok ve o kadar param olduğunda muhtemelen o monitör indirimde olmaz.

Arkadaşlar 23.8 inç olan monitörü sipariş ettim. Ödemeyi yarın havale ile yapacağım ve tahminen pazartesi monitör elimde olur.

Kafanıza yatmış hocam. Hayırlı olsun güle güle kullanın demekten başka birşey demeye gerek kalmıyor artık. Gelince bir inceleme bekleriz artık sizden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı