2K ile 4K arasında çok fark var mı?

2k ile 4k arasında evet fark var da 8k ne alaka onu anlamadık? 8k oyuncu monitörleri çıktıda bizim mi haberimiz yok :)

Dell ve Wievsonic 8K Monitörleri var fakat onlarda görüntü, efekt vb işler ile uğraşanlar için yani oyun falan hikaye bir de Samsung TV'ler FULLHD veya 4K görüntüyü 8K çeviriyor fakat TV ile de ne gibi bir performans alınır büyük soru işareti..

ben hem 2k laptop ve monitör sahibiyim hemde 4k monitör ve laptop sahibiyim bariz farkları algılayabiliyorum ki bir de paneller XDR, PRO DSİPLAY, yüksek nit ve gamma oranlarına sahipse görüntünün kalitesi ve doygunluğunun tadından yenmiyor..

2K ile 4K arasında evet fark var da 8K ne alaka onu anlamadık? 8K oyuncu monitörleri çıktıda bizim mi haberimiz yok :)

Dell ve ViewSonic 8K monitörleri var fakat onlarda görüntü, efekt vb işler ile uğraşanlar için yani oyun falan hikaye bir de Samsung TV'ler Full HD veya 4K görüntüyü 8K çeviriyor fakat TV ile de ne gibi bir performans alınır büyük soru işareti.

Ben hem 2K laptop ve monitör sahibiyim hem de 4K monitör ve laptop sahibiyim bariz farkları algılayabiliyorum ki bir de paneller xdr, Pro dsiplay, yüksek nit ve gamma oranlarına sahipse görüntünün kalitesi ve doygunluğunun tadından yenmiyor.

Reis bir şey soracağım ben çok anlamıyorum şu an elimde 3070 Ti var almak istediğim monitör bu sence denk gelir mi HP 27 165Hz Free Sync Premium QHD-

Yeni konular

Geri
Yukarı