2K monitör tavsiyesi

Bütçe
4000tl
QLED'ler yanık olarak OLED gibi değil, daha zor yanık oluşuyor diye biliyorum. Dikkatli kullanımda sorun olacağını çok sanmam. C27HG70'i kullanan epeyce insan var.

Ama yukarıda mesajımda dediğim gibi, sizin yaşadığınız şey dolayısı ile yanaşacağınızı pek sanmıyorum. Odyssey G5 de, C27HG70 de QLED.

Yine siz bilirsiniz. QLED istemezseniz başka alternatifler her türlü bulunur.
monitör konusuna baya hakimsiniz anladığım kadarıyla r5 3600x 2080ti da kullanacağım curved monitör arıyorum şu anki monitörüm mag241c çok menunum fakat dikey kullanamıyorum ya bunu tamamen dikey yapacağım yada aldığımı hem dikey hem düz kullanacağım fps oyunları da oynuyorum genellikle bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim yaklaşık bi haftadır araştırıyorum beynim bulandı...

@erencaglarc mesajınızda ne sorduğunuzu anlamadım ama Samsung C27HG70 dediginiz dik kullanmayı (Pivot) destekliyor.
o kadar kafam karıştı ki anlatamıyorum bile :) monitör konusunda yardım istiyorum kısaca samsung almayı çok istemiyorum sistemimde kullanacağım sağlıklı 2k monitör arıyorum yardımcı olursanız farklı monitör fikirleriyle de memnun olurum..

@erencaglarc aynı durum bende de var. Kafam benim de çok karıştı. Açıkçası televizyonuma olanlardan sonra QLED almak pek istemedim. Piyasada da güzel monitör bulamadım. Şu an benim de kafam çok karışık :D.

@erencaglarc aynı durum bende de var. Kafam benim de çok karıştı. Açıkçası televizyonuma olanlardan sonra QLED almak pek istemedim. Piyasada da güzel monitör bulamadım. Şu an benim de kafam çok karışık :D.
kafamızın karışması çok normal 32 inc baktım onda oyun oynanmaz denildi 27 2k bakıyorum hoşuma giden monitör bulamıyorum çok sıkıştım ve bu ara almam gerekiyor monitörümü 404 not found verdim artık 😁

Sizce neden kullanıcı yorumları bu kadar kötü? Yani genel olarak bayağı güzel görünüyor ama nedense yorumlarda göründüğü gibi yorumlar gelmemiş.
Samaung'un sitesinde epeyce kötü yorum var. Hepsiburada'da ise aksine, harika.

Bilemiyorum. O zaman alınacaksa bile en iyisi
Amazon.tr gibi sitelerden almak bence.

@erencaglarc size müsait olunca başka alternatifler sunarım. Samsong dışında birçok güzel monitör var.

Mesela kavisli olmasa da oldukca iyi bir monitör olan ACER XV272U P'yi inceleyebilirsiniz.

Sonra anlatırım size.

Samaung'un sitesinde epeyce kötü yorum var. Hepsiburada'da ise aksine, harika.

Bilemiyorum. O zaman alınacaksa bile en iyisi
Amazon.tr gibi sitelerden almak bence.

@erencaglarc size müsait olunca başka alternatifler sunarım. Samsong dışında birçok güzel monitör var.

Mesela kavisli olmasa da oldukca iyi bir monitör olan ACER XV272U P'yi inceleyebilirsiniz.

Sonra anlatırım size.
peki bu nasıldır ?

Geri
Yukarı