2miners ETH to BTC ödeme komisyon ispatı

Nikneyime

Centipat
Yer
İzmir
Malumunuz Ethermine fransfer (fee) ücretleri yüksekliğinden dolayı.
Herkes daha uygun havuz ve ödeme sistemi arayışına girdi.
Bu durum içinde bulunanlara fikir sağlaması açısından bir rehber hazırladım.

2 adet 3070 Ti 63 mh civarı biri Ethermine diğeri 2miners ETH to BTC şeklinde 7/24 çalışıyor.
Şu an güncel havuz getirilerini bu cüzdan hesaplarından takip edebilirsiniz.

63 mh Ethermine.

63 mh 2miners ETH to BTC sistemi.
63 mh 15 günlük Ethermine da malum anlık Gas tracker ücretlerini takip edebiliriz.
2Miners 63 mh 15 günlük ETH to BTC kazımı için 2miners transfer ücreti iş ispatını sunuyorum.
Resimde görüldüğü gibi Sistem 15 günde 0,018982 ETH > 51$ civarı kazdı.
2miners kazılan 0,018982 ETH bugün saat 14:23'te Paribu hesabıma gönderdi.

1.JPG

2miners ın gönderdiği 0,018982 ETH aşağıdaki görselde görüldüğü gibi.
Dolar bazında 51.15 dolar TL olarak da kur 13.48 den 689,5 TL yapıyor.

2.JPG

2miners 0,018982 ETH gönderdiği ETH'ı BTC çevirerek Paribu hesabıma 0,00135769 BTC olarak geldi.

4.jpeg

2minersın gönderdiği 0,00135769 BTC aşağıdaki görselde görüldüğü gibi.
Dolar bazında 51.27 dolar TL olarak da kur 13.48 den 691,1 TL yapıyor.

3.JPG

Sonuç: Kazdığım karşılığı 689,5 TL hesabımda şu an 691,1 TL var.
Normalde 2miners 1.5-2 cent arası komisyon alıyor. Ama şu an onu size göstermek yerine
Daha fazla kazanç var onunda sebebi 1-2 saatlik transfer sürecinde BTC artması.
Dolayısıyla bu 50 dolarlık aktarım için Ethermine da olsaydım. En 3-4 dolar fee ödeyecektim.
Veya şu an hemen çekmek istesem 137 gwei ile 7,70 dolar ödeyecektim.
Benim yaptığım ve paylaştığım gibi şu an 2miners BTC sistemi ile hem daha çok kazanıyorum
Hem de daha düşük fee ücreti ödüyorum. Bunu da sizinle paylaşmak istedim.
En azında Ethermine - 2miners kararsız kalanlar için kaynak olsun.
Not: Bu sistem 7/24 Online çalışma sonucudur. 3-5-10-15 saat çalıştıranlar kaynak almasınlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizinle olan geçenki konuşmamıza istinaden 2miners' a ani rota değişikliği ile geçiş yaptım. Ancak yine geçenki gibi. Beni sevmiyor sanırsam :D

Ethermine da aylardır 0.00365 - 370 -375 -360 aralığı alıyorum.
2miners ilk gün 0.00364 yatırdı.
2.gün yani bugün 0.00307 göndermiş. Ethermine de hiç almadığım kadar düşük vermiş. Birde 2minersın yazılımı ethere göre sıkıntılı. Ether kuruşu kuruşuna her şeyi hatasız gösteriyor. 2 minersın gösterge paneli sürekli çok uçuk oynak oluyor. Bu arada kazım hızımda kayıp yada kapanma vs. olmadı. Bakalım yarın ne gönderecek

@Nikneyime Dostum ellerine sağlık güzel uzun ve en zor anlayanın bile anlayacağı şekilde anlatmıssın..

sadece şunu eklemek isterim, tüm bu datalar günlük kura endeksli ve gelir/gider tablosu artabilir ve ya azalabilir.. örneğin, BTC çevirme işini dün yapsaydın daha az, önceki gün yapsaydın daha az BTC alacaktın..

Hatta imkanın varsa BTC çevirim için beklet.. sanırım 12-16 gün içerisinde Koniye girecek.. başka bir konuda mesaj da grafiği atmıştım.. bulup buraya da ekleyeyim.
1643825443523.png

bu ogünkü resim günceli de aşağıya koyuyorum
1643825512247.png

bu dögü kabaca 45 gün sürüyor.. sermaye sıkıntısı yok ise al sat ciddi fırsat yaratıyor..

Son düzenleme:
@Nikneyime Dostum ellerine sağlık güzel uzun ve en zor anlayanın bile anlayacağı şekilde anlatmıssın..

sadece şunu eklemek isterim, tüm bu datalar günlük kura endeksli ve gelir/gider tablosu artabilir ve ya azalabilir.. örneğin, BTC çevirme işini dün yapsaydın daha az, önceki gün yapsaydın daha az BTC alacaktın..

Hatta imkanın varsa BTC çevirim için beklet.. sanırım 12-16 gün içerisinde Koniye girecek.. başka bir konuda mesaj da grafiği atmıştım.. bulup buraya da ekleyeyim.
@warning1903 🥂
bu 2 hesabımı deneme amaçlı kullanıyoruz.hatta bir forumdan değil bir arkadaşla iddia üzerine
sonra ödeme alırken aklıma geldi buraya koymak hatta ben buraya atarken hazırladım ss leri ben 1-2 tl fee farkı beklerken ödeme ile konuyu açarken gelen btc eth karşısında artmış pariteden transfer ücreti erimiş kara geçmişim.sonuçta 51 dolar gibi bir rakama ethermine da yüksek fee ödemek gerekiyor.:))) hatta arkadaş çekemedi kıyamadı 6-7 doarlara :p

paritedenmi demek istedin eth/btc paritesi etkilemez çünkü çevrimi direkt 2miners yapıyor.
2miners kazdıgın biriken eth ı her gün saat 14:30 gibi hesap kesiyor ve o andaki fiyatla birebir BTC tutarını yatırıyor.ben eth ı görmüyorum.🙈

@warning1903 🥂 bu arada arbitrajda olabiliyor paribuya çektiğim için normalde ani dalgalanmalarda borsalar arası yapıyorduk ama banlanma riski çok :p

Son düzenleme:
Evet evet parite bazlı. Atıyorum, basit rakamlar ile, üstteki grafikten senaryo yazıyorum.

Elimizde 1 ETH olsun.
Grafikteki 1 hafta 10 gün öncesindeki en dip noktadan BTC'ye çevirmiş olsaydık.

28/01/2022 de dip 0,064465 ben temiz rakam 0,065 alıyorum. 1 ETH bize 0,065 BTC olarak ödencekti.

Bugün 02/02/2022 dip 0,07086 ben temiz rakam 0,071 alıyorum. 1 ETH bize 0,071 BTC olarak ödencekti.

Eğer grafikteki sirkülasyonun devam edeceğini hedeflersek, yaklaşık %12 sapması var, yeni dip ve yeni zirve noktaları arasında. (0, 079 dan 0,088 e çıkmış-yükselen trend dahilinde-)

Yarın'ı (gelecek) beklersek, %11 artış ile 0,097 ye gelmesi kuvvetle muhtemel. Biz güvenmli alanda kalalım yine 0,088 ( eski tepe) de işleme girersek 1 ETH bize 0,088 BTC olarak ödenecek.

Yani bugün ile kıyaslarsak 0, 088-0, 071 = 0, 017BTC fark yaratır. Bu da bugünkü kur ile 640USD demektir.

Bugünkü kur ile 640USD yaklaşık 500MH/s rıg aylık geliri ne eşit demek.

Yani aslında 45 günlük döngü için çok güzel bir getiri.

Tekrar ediyorum eğer sermaye sıkıntısı yok, kazım yapılan ETH hemen cash out zorunluluğu yoksa bu sistem uygun.
Ben kendi adıma mayıs'tan beri bu şekilde bir ETH bir BTC geçişi yaparak koini elimde tutuyorum. Benim perspektifimde hedeflediğim rakam gelmese bile, kaybım yok. ETH de BTC de benim perspektifimde sarsılmaz kale.

En kötü senaryoda, hedef rakam gelmez, BTC'den ETH'ye ya da ETH'den BTC'ye geçmez, o döngüdeki gelir yanar.

BUNLARIN HEPSI KENDI TECRUBELERIM ILE OLUSAN NOTLARDIR YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR

@Nikneyime Hocam attığınız örnektede 2minersta 108 eth alırken ethde 136 alıyor.

Bende de aynı şekilde. Kendi kazım oranıma yakın gördüğüm hesaplardan kontrol ettiğimde ortalama 530 civarı alıyorlar. Mevcut hash oranına göre günlük karınız kısmında 2minersta 465 gösteriyor. Yani yine ciddi bir fark var gibi. Ne düşünüyorsunuz?

@Nikneyime Ustam kısaca 2 adet RTX3070ti den 1 ayda 691TL kazandınız. Doğru mudur?
1 adet RTX 3070Tİ LHR 15 günlük getirisi.
Hocam sizinle olan geçenki konuşmamıza istinaden 2miners' a ani rota değişikliği ile geçiş yaptım. Ancak yine geçenki gibi. Beni sevmiyor sanırsam :D

Ethermine da aylardır 0.00365 - 370 -375 -360 aralığı alıyorum.
2miners ilk gün 0.00364 yatırdı.
2.gün yani bugün 0.00307 göndermiş. Ethermine de hiç almadığım kadar düşük vermiş. Birde 2minersın yazılımı ethere göre sıkıntılı. Ether kuruşu kuruşuna her şeyi hatasız gösteriyor. 2 minersın gösterge paneli sürekli çok uçuk oynak oluyor. Bu arada kazım hızımda kayıp yada kapanma vs. olmadı. Bakalım yarın ne gönderecek
Evet günlük bakarsan 1-2 veya 3 günde bir fazla veren yer değiştiriyor.
önceden 2-3 günde bir ethermine 2miners değiştiriyordum minerstatdan bakıp.
normal şahsi rigim 950mh ve ethermine 30 dolar verirken 2miners 35 dolar veriyordu.
bakıyorum ertesi gün ethermine 34 veriyor 2miners 29 dolara düşüyor.
hemen hiveostan ethermine geçiyorum öyle döngü devam ettirdim.
ama büyük resme baktıgımda 15 veya 30 günlükte topladığı para ya aynı yada 2minersta biraz daha fazla
ve yüksek fee ödemiyorum.paramı istediğim zaman çekebiliyorum.
bazen ödülden ethermine öne geçiyor.
ama ellemeyeceğim yarın en fazla 2. gün tam tersi olacak
şu an güncel 2miners benim için daha iyi
senin toplam hızın 250-260 civarıydı sanırım.
sana 3 hesap atayım devamlı takip et 2miners
bugün değil yarın 250-260 ethermine da atarım gün içi bakarsın geçmeden
bu arada kopmalardan veya minerdan average dan +10/-10 sapmalar olabilir normaldir.

Ekran Alıntısı.JPG

Main hesabım bunlar eve geldim baktım ethermine düşmüş şimdi tekrar geçirdim 2minersa noldu sadece 20 saat biraz fazla aldık neysee rahatımızı bozmaya değmedi. :)))

Ethermine > Ethermine - Ethereum (ETH) mining pool

2 Miners > Madenci İstatistikleri - En iyi Ethereum ETH Madencilik Havuzu - 2Miners

Son düzenleme:
Malumunuz Ethermine fransfer (fee) ücretleri yüksekliğinden dolayı.
Herkes daha uygun havuz ve ödeme sistemi arayışına girdi.
Bu durum içinde bulunanlara fikir sağlaması açısından bir rehber hazırladım.

2 adet 3070 Ti 63 mh civarı biri Ethermine diğeri 2miners ETH to BTC şeklinde 7/24 çalışıyor.
Şu an güncel havuz getirilerini bu cüzdan hesaplarından takip edebilirsiniz.

63 mh Ethermine.

63 mh 2miners ETH to BTC sistemi.
63 mh 15 günlük Ethermine da malum anlık Gas tracker ücretlerini takip edebiliriz.
2Miners 63 mh 15 günlük ETH to BTC kazımı için 2miners transfer ücreti iş ispatını sunuyorum.
Resimde görüldüğü gibi Sistem 15 günde 0,018982 ETH > 51$ civarı kazdı.
2miners kazılan 0,018982 ETH bugün saat 14:23'te Paribu hesabıma gönderdi.

Eki Görüntüle 1292598

2miners ın gönderdiği 0,018982 ETH aşağıdaki görselde görüldüğü gibi.
Dolar bazında 51.15 dolar TL olarak da kur 13.48 den 689,5 TL yapıyor.

Eki Görüntüle 1292599

2miners 0,018982 ETH gönderdiği ETH'ı BTC çevirerek Paribu hesabıma 0,00135769 BTC olarak geldi.

Eki Görüntüle 1292602

2minersın gönderdiği 0,00135769 BTC aşağıdaki görselde görüldüğü gibi.
Dolar bazında 51.27 dolar TL olarak da kur 13.48 den 691,1 TL yapıyor.

Eki Görüntüle 1292605

Sonuç: Kazdığım karşılığı 689,5 TL hesabımda şu an 691,1 TL var.
Normalde 2miners 1.5-2 cent arası komisyon alıyor. Ama şu an onu size göstermek yerine
Daha fazla kazanç var onunda sebebi 1-2 saatlik transfer sürecinde BTC artması.
Dolayısıyla bu 50 dolarlık aktarım için Ethermine da olsaydım. En 3-4 dolar fee ödeyecektim.
Veya şu an hemen çekmek istesem 137 gwei ile 7,70 dolar ödeyecektim.
Benim yaptığım ve paylaştığım gibi şu an 2miners BTC sistemi ile hem daha çok kazanıyorum
Hem de daha düşük fee ücreti ödüyorum. Bunu da sizinle paylaşmak istedim.
En azında Ethermine - 2miners kararsız kalanlar için kaynak olsun.
Not: Bu sistem 7/24 Online çalışma sonucudur. 3-5-10-15 saat çalıştıranlar kaynak almasınlar!
1 adet RTX 3070Tİ LHR 15 günlük getirisi.

Evet günlük bakarsan 1-2 veya 3 günde bir fazla veren yer değiştiriyor.
önceden 2-3 günde bir ethermine 2miners değiştiriyordum minerstatdan bakıp.
normal şahsi rigim 950mh ve ethermine 30 dolar verirken 2miners 35 dolar veriyordu.
bakıyorum ertesi gün ethermine 34 veriyor 2miners 29 dolara düşüyor.
hemen hiveostan ethermine geçiyorum öyle döngü devam ettirdim.
ama büyük resme baktıgımda 15 veya 30 günlükte topladığı para ya aynı yada 2minersta biraz daha fazla
ve yüksek fee ödemiyorum.paramı istediğim zaman çekebiliyorum.
bazen ödülden ethermine öne geçiyor.
ama ellemeyeceğim yarın en fazla 2. gün tam tersi olacak
şu an güncel 2miners benim için daha iyi
senin toplam hızın 250-260 civarıydı sanırım.
sana 3 hesap atayım devamlı takip et 2miners
bugün değil yarın 250-260 ethermine da atarım gün içi bakarsın geçmeden
bu arada kopmalardan veya minerdan average dan +10/-10 sapmalar olabilir normaldir.

Eki Görüntüle 1297828
Main hesabım bunlar eve geldim baktım ethermine düşmüş şimdi tekrar geçirdim 2minersa noldu sadece 20 saat biraz fazla aldık neysee rahatımızı bozmaya değmedi. :)))

Ethermine > Ethermine - Ethereum (ETH) mining pool

2 Miners > Madenci İstatistikleri - En iyi Ethereum ETH Madencilik Havuzu - 2Miners
@warning1903 🥂
bu 2 hesabımı deneme amaçlı kullanıyoruz.hatta bir forumdan değil bir arkadaşla iddia üzerine
sonra ödeme alırken aklıma geldi buraya koymak hatta ben buraya atarken hazırladım ss leri ben 1-2 tl fee farkı beklerken ödeme ile konuyu açarken gelen btc eth karşısında artmış pariteden transfer ücreti erimiş kara geçmişim.sonuçta 51 dolar gibi bir rakama ethermine da yüksek fee ödemek gerekiyor.:))) hatta arkadaş çekemedi kıyamadı 6-7 doarlara :p

paritedenmi demek istedin eth/btc paritesi etkilemez çünkü çevrimi direkt 2miners yapıyor.
2miners kazdıgın biriken eth ı her gün saat 14:30 gibi hesap kesiyor ve o andaki fiyatla birebir BTC tutarını yatırıyor.ben eth ı görmüyorum.🙈

@warning1903 🥂 bu arada arbitrajda olabiliyor paribuya çektiğim için normalde ani dalgalanmalarda borsalar arası yapıyorduk ama banlanma riski çok :p
özel mesaj atılmıyor galiba bi kaç sorum olcaktı sizlere konuda hortlıcak

Yeni konular

Geri
Yukarı