2miners nano ödeme hakkında

zagzirus

Kilopat
Daha fazla  
Şu an yeni kazıma başladım. Binance hesabımdan nano cüzdana kazım yapılıyor. Sorum şu; hiçbir şey yapmadan nano ödemeler direk Binance hesabıma gidecek mi? Yoksa 2Miners'dan bir ayar yapmam gerekiyor mu?

Ayrıca T-Rex Miner CMD ekranında 74mh gözükürken, 2miners web sayfasında 63 gözüküyor bu normal mi? Neye göre ödeme alınıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hiçbir şey yapmadan 2miners her gün TR saati 15:00 gibi kazdıgınız ETH'ları nano ya çevirip
transfer ücreti almadan hesabınıza nano koin olarak yatıracaktır.
Hesabınıza geçmesi saat 16.17.18 hatta 19 u bulabilir.
Nano cüzdan kodunuzla 2miners sitesine giriniz (türkçe dil baktığınızı varsayıyorum.)
orada şimdiki dediği pool anlık hızıdır.
Aşağıda işci karşısında raporlanan yani minerdaki kartlarınızın kazım gücü yazar 74mh
Ortalama hızınız bize ödenen hızdır.
Oda raporlanan hızınızın +0-20/-0-20 olarak 24 saat içinde dalgalanarak devam eder.
Bu dalgalanan hızlara göre bulunan ödüller 24 içinde ETH olarak verilir.

Son düzenleme:
Evet hiçbir şey yapmadan 2miners her gün TR saati 15:00 gibi kazdıgınız ETH'ları nano ya çevirip
transfer ücreti almadan hesabınıza nano koin olarak yatıracaktır.
Hesabınıza geçmesi saat 16.17.18 hatta 19 u bulabilir.
Nano cüzdan kodunuzla 2miners sitesine giriniz (türkçe dil baktığınızı varsayıyorum.)
orada şimdiki dediği pool anlık hızıdır.
Aşağıda işci karşısında raporlanan yani minerdaki kartlarınızın kazım gücü yazar 74mh
Ortalama hızınız bize ödenen hızdır.
Oda raporlanan hızınızın +0-20/-0-20 olarak 24 saat içinde dalgalanarak devam eder.
Bu dalgalanan hızlara göre bulunan ödüller 24 içinde ETH olarak verilir.
Hocam teşekkür ederim detaylı açıklaman için.
87.26 MH/s 25.05 MH/s 74.83 MH/s ortalama 25 buna göre ödenirse yandık :)

Hocam teşekkür ederim detaylı açıklaman için.
87.26 MH/s 25.05 MH/s 74.83 MH/s ortalama 25 buna göre ödenirse yandık :)

Öncelikle sisteminiz 7/24 çalışması gerekir ve 24 saat dolduğunda ortalamanız oturacaktır.
24 saat bandında yukarıda dediğim gibi takribi 60 mh 90mh arasında gezecektir.
Ve ben yıllarca Ethermine kullandım. Başka havuz geçmedim aramadımda.
Ama maalesef son güncelleme ile gas ücretlerini bize kitlediklerinde
Yüksek transfer ücretleri yüzünden 52 mh Ethermine da 52 mh 2miner 1 ay boyunca bıraktım.
2minersta Ethermine'dan 4-5 dolar gibi daha fazla aldım ve transfer ücreti ödemedim.
Diyeceğim 2miners la Ethermine aynı fakat Binance poolda kazanç düşük
Ve şu an sadece 2miners kullanıyorum. Ayrıca başlarda nano kullanıyordum.
Hatta güzel trade imkanıda veriyordu. Ama onu da bıraktım. 2miners nano gibi,
BTC cüzdan koduyla kazım yaparsanız kazdıgınız ETH'ları en az limit olan 0,005 ETH ulaştığınızda.
ETH'ı BTC çevirip 01-02 cent aralığında yani 1-2 TL komisyonlar BTC olarak gönderiyor.
Ben 100 mh ile 3 günde bir alıyorum sanırım siz 74 mh ile 4 veya 5 günde bir alırsınız.tahminim günlük 3.70-80 dolar gibi alırsınız.
Hatta Binance ıda bıraktım. Paribu BTC cüzdan kodunu girdim 3 günde bir 2miners 0, 005ETH ulaştıgım rakamı bana gönderiyor. Ay sonu Paribu'dan BTC satıp 3 TL komisyonla kaydettiğim TR ibana çekiyorum.
sana bir örnek atıyorum şu an aldım ss leri güncel 2 cihazda 94 mh biri ethermine da diğeri 2minersta
ethermine 4.24 dolar veriyor.2miners 4.46 dolar
birde 2miners dikkat edersen 94 mh rapora ortalama 79 da şu an ama bakarsın 1 saat sonra 110 olur
fazla takılma önemli olan günlük verdiği rakama bak
eth.JPG

2m.JPG

Son düzenleme:
Öncelikle sisteminiz 7/24 çalışması gerekir ve 24 saat dolduğunda ortalamanız oturacaktır.
Yüksek transfer ücretleri yüzünden 52 mh Ethermine da 52 mh 2miner 1 ay boyunca bıraktım.
2minersta Ethermine'dan 4-5 dolar gibi daha fazla aldım ve transfer ücreti ödemedim.
BTC cüzdan koduyla kazım yaparsanız kazdıgınız ETH'ları en az limit olan 0,005 ETH ulaştığınızda.
ETH'ı BTC çevirip 01-02 cent aralığında yani 1-2 TL komisyonlar BTC olarak gönderiyor.
Ben 100 mh ile 3 günde bir alıyorum sanırım siz 74 mh ile 4 veya 5 günde bir alırsınız.tahminim günlük 3.70-80 dolar gibi alırsınız.
Hatta Binance ıda bıraktım. Paribu BTC cüzdan kodunu girdim 3 günde bir 2miners 0, 005ETH ulaştıgım rakamı bana gönderiyor. Ay sonu Paribu'dan BTC satıp 3 TL komisyonla kaydettiğim TR ibana çekiyorum.
sana bir örnek atıyorum şu an aldım ss leri güncel 2 cihazda 94 mh biri ethermine da diğeri 2minersta
birde 2miners dikkat edersen 94 mh rapora ortalama 79 da şu an ama bakarsın 1 saat sonra 110 olur
Eki Görüntüle 1269438

Eki Görüntüle 1269439
Hocam bu bilgiler altin değerinde teşekkür ederim. Başkalarınada faydalı olacaktır. Bende btc olarak kazmak istedim fakat tam anlamadığımdan binance da erc20 felan seçtim oda uyarı verdi. Hangi versiyonu seçeceğimi bilmediğimden. Nanoda tek seçenek var biliyosunuz direk cüzdan kodunu veriyor. Hangini seçmek gerekir btc için? Ayrıca sistemi kapatırsam kaybım ne olur? İlk günüm bu acaba arada dinlendirsem mi diyorum malum sisteme zarar gelsin istemiyorum. Binance dan nanoyu dolara ordan binance tr hesabinami yollamalıyım. Kusura bakma çok araştırmama rağmen hiç yapmadım için henüz oturmadı.

Hocam bu bilgiler altin değerinde teşekkür ederim. Başkalarınada faydalı olacaktır. Bende btc olarak kazmak istedim fakat tam anlamadığımdan binance da erc20 felan seçtim oda uyarı verdi. Hangi versiyonu seçeceğimi bilmediğimden. Nanoda tek seçenek var biliyosunuz direk cüzdan kodunu veriyor. Hangini seçmek gerekir btc için? Ayrıca sistemi kapatırsam kaybım ne olur? İlk günüm bu acaba arada dinlendirsem mi diyorum malum sisteme zarar gelsin istemiyorum. Binance dan nanoyu dolara ordan binance tr hesabinami yollamalıyım. Kusura bakma çok araştırmama rağmen hiç yapmadım için henüz oturmadı.
BTC için kendi ağını kullanıyoruz BTC ağını seçmeniz gerek.

Eki Görüntüle 1269438

Eki Görüntüle 1269439
Paribu ile neden çekiyorsunuz ki hocam? Binance TR'ye Bitcoin atın, oradan TL yapıp direkt ücretsiz hesabınıza çekmeniz daha mantıklı değil mi?
Nano ile başladık bakalım gün sonunda ne olacak, Binance hesabıma Nano gelince direkt doları çevireyim. Ordan da Binance TR'ye.
Bu arada Nano bazenleri gecikmeli gelebiliyor. Bilginiz olsun hocam.

Paribu ile neden çekiyorsunuz ki hocam? Binance TR'ye Bitcoin atın, oradan TL yapıp direkt ücretsiz hesabınıza çekmeniz daha mantıklı değil mi?

Bu arada Nano bazenleri gecikmeli gelebiliyor. Bilginiz olsun hocam.
Banada mantıklı geliyor hocam ne kadar az aktarma okadar iyidir. Binans tr den cüzdan alabiliyorsak direk oraya kazıyalım. Alt coin dezavantajı var okeyde zaten eteryum kazınıyor genelde.

Birde hangi ağı seçmeliyim trbinance da BTC olarak? ERC20 mi yoksa başka bir ağ mı 2miners dan kazım için.

Son düzenleme:
Bana da mantıklı geliyor hocam ne kadar az aktarma o kadar iyidir. Binance TR'den cüzdan alabiliyorsak direk oraya kazıyalım. Alt coin dezavantajı var okeyde zaten Ethereum kazınıyor genelde.

Birde hangi ağı seçmeliyim Binance TR'de BTC olarak? ERC-20 mi yoksa başka bir ağ mı 2miners dan kazım için?
Binance TR'de muhtemelen Bitcoin ağını seçmeniz gerekli. Nano Binance TR'de yok. Binance Global'de depolayıp oradan ücretsiz Binance TR'ye transfer etmeniz de mümkün. ERC-20 Ethereum'a ait olan bir ağ.

Yeni konular

Geri
Yukarı