2miners nano ödeme hakkında

Binance TR'de muhtemelen Bitcoin ağını seçmeniz gerekli. Nano Binance TR'de yok. Binance Global'de depolayıp oradan ücretsiz Binance TR'ye transfer etmeniz de mümkün. ERC-20 Ethereum'a ait olan bir ağ.
Kafam iyice allak bullak oldu. Nano yatmış bugün binance hesebına ama bir türlü ne satabiliyorum, nede binans tr gönderebiliyorum. Nede dolara çevirebiliyorum.

Kafam iyice allak bullak oldu. Nano yatmış bugün Binance hesebına ama bir türlü ne satabiliyorum, ne de Binance TR gönderebiliyorum. Ne de dolara çevirebiliyorum.
Binance Global'da 10$ aşağısında dolara çevirmek mümkün değil. Ya üzerine ekleyip 10$ ve üzerine tamamlayacaksınız, ya da Nano gelirinin 10$ olmasını bekleyeceksiniz.

Ama banka hesabınıza çekmek isterseniz,

Küçük bakiyeyi BNB yap tuşuna tıklayıp nanoyu BNB yapın. Ardından Binance TR'ye Cüzdanlarım>Özet kısmında en altta üçüncü parti hesap var, oraya tıklayıp oradan Binance TR seçip BNB'leri gönderin. Binance TR'den BNB'leri satabilirsiniz. Binance TR'de alt limit 10₺ çünkü. Oradan da IBAN ekleyip banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Binance Global'da 10$ aşağısında dolara çevirmek mümkün değil. Ya üzerine ekleyip 10$ ve üzerine tamamlayacaksınız, ya da Nano gelirinin 10$ olmasını bekleyeceksiniz.

Küçük bakiyeyi BNB yap tuşuna tıklayıp nanoyu BNB yapın. Ardından Binance TR'ye Cüzdanlarım>Özet kısmında en altta üçüncü parti hesap var, oraya tıklayıp oradan Binance TR seçip BNB'leri gönderin. Binance TR'den BNB'leri satabilirsiniz. Binance TR'de alt limit 10₺ çünkü. Oradan da IBAN ekleyip banka hesabınıza çekebilirsiniz.
Evet hocam biraz deneme yanılmayla 10 dolar aşağısına işlem yapamadığımı öğrendim. Nanoların birikmesini bekleyeceğiz artık. BTC olarak almak istesem ekstra komisyon ödermiyim acaba bugün izlediğim videoda komisyon var deniyordu. Aslında binance ı ortadan direk kaldırabilirsek çok güzel olacak. TR binance ile direk btc kazım yapabilir miyim?

@zagzirus hiç bir şeyle uğraşmıyorum.paribu hesabıma 94 mh ile 0,005 eth 3 günde ulaşıyorum 2miners btc ye çevirip btc olarak paribu hesabıma yatırıyor.mouse 1 tık satıyorum 2. tık kayıtlı ibanımı seçiyorum 3.tık gönder butonuna basıyorum yaklaşık 10 sn sonra cep telefonumdan işcep para geldi diyor.bu arada herhangi bir limit yok.​

@zagzirus hiç bir şeyle uğraşmıyorum.paribu hesabıma 94 mh ile 0,005 eth 3 günde ulaşıyorum 2miners btc ye çevirip btc olarak paribu hesabıma yatırıyor.mouse 1 tık satıyorum 2. tık kayıtlı ibanımı seçiyorum 3.tık gönder butonuna basıyorum yaklaşık 10 sn sonra cep telefonumdan işcep para geldi diyor.bu arada herhangi bir limit yok.​

Hocam kızma :) Ağ olarak hangi bitcoin ağını seçmeliyiz. 2miners btc(segwit) önermiş ama kapalı trbinance'da. TR binance da deniyorum.

@zagzirus Hiç bir şeyle uğraşmıyorum. Paribu hesabıma 94 MH ile 0,005 ETH 3 günde ulaşıyorum, 2miners BTC'ye çevirip BTC olarak Paribu hesabıma yatırıyor, mouse ile 1 tıkla satıyorum, 2. tık ile kayıtlı IBAN'ımı seçiyorum 3.tık ile gönder butonuna basıyorum yaklaşık 10 saniye sonra cep telefonumdan İşcep para geldi diyor. Bu arada herhangi bir limit yok.​

Anladım. Evet daha az uğraştırıyor tabii, orası doğru.

Herkese selam, ben de 2 minersta nano olarak ödeme alıyorum. Son dönemde bir şey dikkatimi çekti. Hesaba yatırma işlem adımlarına baktığımda nanoyu yüksek kur fiyatından değiştiriyor. Örneğin dönüştürdüğü anda nano/eth 895 ise bana 1120'den dönüştürmüş olarak gönderiyor. Yani 5 nano yatması gerekirken bazen 4,4 nano yatıyor.

Herkese selam, ben de 2 minersta nano olarak ödeme alıyorum. Son dönemde bir şey dikkatimi çekti. Hesaba yatırma işlem adımlarına baktığımda nanoyu yüksek kur fiyatından değiştiriyor. Örneğin dönüştürdüğü anda nano/eth 895 ise bana 1120'den dönüştürmüş olarak gönderiyor. Yani 5 nano yatması gerekirken bazen 4,4 nano yatıyor.
Çok ilginç. Muhtemelen aradaki farkı kar olarak alıyorlar, ne kadar 0 komisyonlu olsa da.

Nano çekimi askıya alındı nedenini bilen var mı?

Binance nano paritesini xno olarak değiştirecek, bu süreçte tüm nano işlemlerini askıya aldı. Bu yüzden
Çok ilginç. Muhtemelen aradaki farkı kar olarak alıyorlar, ne kadar 0 komisyonlu olsa da.

İlk başlarda %5 civarı fark oluyordu son işlemde %30'a yakın fark oluştu çok ciddi bir fark

Geri
Yukarı