3.000 TL ekran kartı, işlemci ve RAM önerisi

150 200 TL'ye kasa alırsanız işinizi görür. Hocam alacağınız kasaya bağlı bu kasaya fan takabilirsiniz ZALMAN Z11 NEO BOŞ KASA - Kasa ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Donanımları sahibinden.com'da - 1032146096 işlemci 2-3 yıl götürebilir 2-3 yıl sonra oyunlar gelişeceği için işlemci zorlanabilir.
İşlemci ve Anakart olarak bunu, (Ram) , Kasa veya Kasa 2'inden biri. Ekran kartı olarak 1050'tiye maximum ne kadar para verilebilir ?

Veya a320m prime bunu alıp işlemciyi almak daha mantıklı mı bu anakart üsttekinden daha iyi çünkü.

Pazarlık yapmaya çalışacağım yine, anakart ve işlemciyi ikisi bir bir satıcıdan alırsam daha sağlıklı olur diye düşünmüştüm.

İşlemci ve Anakart olarak bunu, (Ram), Kasa veya Kasa 2'inden biri. Ekran kartı olarak 1050'Ti'ye maximum ne kadar para verilebilir?

Veya a320m prime bunu alıp işlemciyi almak daha mantıklı mı bu anakart üsttekinden daha iyi çünkü.

Pazarlık yapmaya çalışacağım yine, anakart ve işlemciyi ikisi bir bir satıcıdan alırsam daha sağlıklı olur diye düşünmüştüm.

İşlemci anakart RAM güzel kasada güzel GTX 1050 Ti'a ise 2150 TL gibi geldi bana kısacası sistem güzel şimdiden hayırlı olsun.

İşlemci anakart RAM güzel kasada güzel GTX 1050 Ti'a ise 2150 TL gibi geldi bana kısacası sistem güzel şimdiden hayırlı olsun.
Çok sagolasin hocam sayende belki ekran kartım rx 6400 olur 500 tl daha koyup sıfır ve daha yeni teknolojisi olan ekran kartı olur.

Bu anakart benim işimi uzun süre görür mü acaba hani jlerideki işlemcileri kullanabilir miyim değişmek isteyince

Çok sağ olasin hocam sayende belki ekran kartım RX 6400 olur 500 TL daha koyup sıfır ve daha yeni teknolojisi olan ekran kartı olur.

Bu anakart benim işimi uzun süre görür mü acaba hani jlerideki işlemcileri kullanabilir miyim değişmek isteyince.

Ne demek asıl ben teşekkür ederim hocam anakart sizi uzun süre idare eder Ryzen 5000 desteği de var yani sizi uzun süre götürür RX 6400 olursa sizin için çok iyi olur. Ryzen 7 bile destekliyor diye biliyorum şimdiden hayırlı olsun.

Ne demek asıl ben teşekkür ederim hocam anakart sizi uzun süre idare eder Ryzen 5000 desteği de var yani sizi uzun süre götürür RX 6400 olursa sizin için çok iyi olur. Ryzen 7 bile destekliyor diye biliyorum şimdiden hayırlı olsun
Bunları satıcıdan alırken nasıl güveneceğim, işlemci ve anakartın neyine bakarak alacağım hiç bilmiyorum nasıl olacak yav
Bunları satıcıdan alırken nasıl güveneceğim, işlemci ve anakartın neyine bakarak alacağım hiç bilmiyorum nasıl olacak yav
Bir de bahsettiğiniz anakart işlemciyle birlikte olan anakart değil mi prime olan değil.
Eğer rx 6400 alırsam, r3 1200 besler mi hocam? Sıkıntı çıkmaz değil mi

Bir de bahsettiğiniz anakart işlemciyle birlikte olan anakart değil mi prime olan değil.
Eğer rx 6400 alırsam, r3 1200 besler mi hocam? Sıkıntı çıkmaz değil mi
Bir de attigim o sahibinden modeli AF r3 1200mus, arkadaş 2ay minningte kullandım sadece gram yük binmedi dedi

Son düzenleme:

Bir de bahsettiğiniz anakart işlemciyle birlikte olan anakart değil mi Prime olan değil.
Eğer RX 6400 alırsam, R3 1200 besler mi hocam? Sıkıntı çıkmaz değil mi?

Bir de attigim o sahibinden modeli AF R3 1200mus, arkadaş 2ay minningte kullandım sadece gram yük binmedi dedi

Param Güvende var eğer ilandan farklı gelirse direk ona geri gönderebiliyorsun R3 1200 ile RX 6400 birazcık darboğaz yaşanabilir 2 ay mining de kullandıysa çok bir problem yok

Param Güvende var eğer ilandan farklı gelirse direk ona geri gönderebiliyorsun R3 1200 ile RX 6400 birazcık darboğaz yaşanabilir 2 ay mining de kullandıysa çok bir problem yok
hmm yani darboğaz dediniz kafam karıştı çok anlamıyorum da , ne yapmalıyım?
1200afymis bir de
bir de bu işlemciyle alacağım anakart ryzen 5i destekliyor 7iyide destekleyebilir dediniz dimi

Son düzenleme:
Hmm yani darboğaz dediniz kafam karıştı çok anlamıyorum da, ne yapmalıyım?
1200AFYMis bir de.
Bir de bu işlemciyle alacağım anakart Ryzen 5I destekliyor 7iyide destekleyebilir dediniz değil mi?

Hocam darboğaz dediğimde çok azıcık çoğu oyunda yapmaz bile işlemciye yük binen oyunlarda azıcık yapar A320 Ryzen 5 ve Ryzen 7 destekliyor ama BIOS güncelemesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı