3.000 TL ekran kartı, işlemci ve RAM önerisi

Asıl ben teşekkür ederim güle güle kullanın.
Hocam o işlemci alacağım arkadaş test videosu gönderdi heavyload üzerinden, bana numaranızı veya telegram kullanıyorsanız adresinizi atabilir mısınız size atayım bakar mısınız
Hocam o işlemci alacağım arkadaş test videosu gönderdi heavyload üzerinden, bana numaranızı veya telegram kullanıyorsanız adresinizi atabilir mısınız size atayım bakar mısınız
Sapphire 6400ler 2800 civari, asuslar 3800 neden böyle fark nedir sikinti olmaz dimi

birde ekran kartı gereksiniminde Anakartta bir adet X16 şeritli grafik yuvası bulunan PCI Express® tabanlı PC gereklidir. diyor benim anakart öyle dimi

Son düzenleme:
Hocam o işlemci alacağım arkadaş test videosu gönderdi heavyload üzerinden, bana numaranızı veya Telegram kullanıyorsanız adresinizi atabilir mısınız size atayım bakar mısınız?

Sapphire 6400'ler 2800 civari, ASUS'lar 3800 neden böyle fark nedir sıkıntı olmaz değil mi?

Bir de ekran kartı gereksiniminde anakartta bir adet X16 şeritli grafik yuvası bulunan PCI express® tabanlı PC gereklidir. Diyor benim anakart öyle değil mi?

Hocam heavyload nedir bilmiyorum o yüzden net bir şey söyleyemem Sapphire'ın ucuz olması daha düşük bir soğutma sisteminin olması yüzündendir ASUS'larda Dual olduğu için daha pahalı ama daha iyi bir soğutmaya sahip gerçi kart 50W tüketiyor çok fazla ısınmaz sizin anakartta öyledir.

Geri
Yukarı