3.000 TL Makale Yazmak ve Film İzlemek İçin Tablet PC Önerisi

Htirz7

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Annem 3.000 TL gibi bir fiyata tablet PC arıyor. Daha çok makale yazmak, film izlemek ve internetten kitap okumak için kullanacak. Şu an için hem dokunmatik hem de klavye ve mouse kullanılabilen Windows işletim sistemine sahip bir şey olmalı. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

NOT: MediaMarkt, Teknosa veya Vatan Bilgisayar gibi mağazalardan olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Surface book'lar var onlara bakanilirsiniz.Birde dkokunmatik ekranlı laptoplar var Altarnatif olarak ipad tarafına bakabilirsiniz,samsung tab 3 var ama önermem çünkü bende tab s var ve çok kasıyor yani uzun ömürlü değil

Dediğiniz uygulamalar için I-Life Zed Note yeterli. Fiyatı da gayet iyi. Alternatif olarak Lenova Yoga Book serisinden veya yukarıda ki arkadaşın dediği gibi iPad tarafından iPad 6 alıp bluetooth klavye, mouse ile tamamlanabilir.

Arkadaşlar çok özür dilerim bir şey eklemeyi unutmuşum. Annem için depolama kısmı önem taşıyor ayrıca tam 3.000 TL civarlarına bir şey arıyor.

Annem 3.000 TL gibi bir fiyata tablet PC arıyor. Daha çok makale yazmak, film izlemek ve internetten kitap okumak için kullanacak. Şu an için hem dokunmatik hem de klavye ve mouse kullanılabilen Windows işletim sistemine sahip bir şey olmalı. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

NOT: MediaMarkt, Teknosa veya Vatan Bilgisayar gibi mağazalardan olursa iyi olur.
Merhaba kulanacağınız istekler doğrultusunda bu linkteki surfacebook a bakabilirsiniz android değil windows 10 home klavye mouse ve kalem gibi konfrigasyonları var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı