3-4 sezonluk anime önerisi

Death Magnetic

Kilopat
Daha fazla  
Selam daha önce hiç anime izlemedim (sayılırsa çocukken Pokemon ve yugioh izlemiştim) ve başlamak istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve ısekai türü hoşuma gitti. Ancak internetteki ve bu sitedeki önerilerin çoğu hep 1 sezonluk şeyler. Şöyle 3-4 sezon süren Orta Çağ temalı bir şeyler önerebilirseniz güzel olur. Konusu ciddi olabilir, komedi öğeleri olabilir, aşk olabilir çok fark etmez ama 3-4 sezon süren ve final vermiş bir anime güzel olur. Veya 7-8 sezon da olabilir ama One piece tarzı 1K bölümlük şeylere de ömür yetmez. Teşekkürler şimdiden.

Komedi olarak Ixion Saga DT
Karışık olarak Full Metal Alchemist Brotherhood

Ve üstteki arkadaşın önerdiği gibi Attack On Titan'da başlamak için çok iyi animedir, şahsen izlemeye onla başlamıştım.

Attack on Titan.
Şu animeye ilk kez anime boşluğundayken ön yargılı bir şekilde başladım ve hiç sevemedim hala da sevemiyorum. Sebebini bilmiyorum, aradığım güç olmadığı için mi, romantizm olmadığı için mi vs. anlayamadım. Kardeşimle tam tersi kafadayız, o da çok sevdi mesela. Göndermeleri falan anlamaya çalışarak okuyor genelde tarihi, genel kültürü falan da iyi zaten yüksek zeka çıkmıştı IQ testinde. Bilmiyorum valla bu animeye gelince garip hissediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı