Anime önerisi

Anlaşılması zor olan yerler var değil mi? Evangelion gibi :D
Anlaşılması zor bir yer yok. Sadece düşündürtüyor. Ben olsam ne yapardım diye sordurtuyor insana. Bence fazla araştırmadan, konuşmadan başlayın seriye yoksa sizin için biraz olayı sönebilir. Hiçbir şey bilmeden başlamak en iyisi.

Anlaşılması zor bir yer yok. Sadece düşündürtüyor. Ben olsam ne yapardım diye sordurtuyor insana. Bence fazla araştırmadan, konuşmadan başlayın seriye yoksa sizin için biraz olayı sönebilir. Hiçbir şey bilmeden başlamak en iyisi.

Anime güzel gibi ama mangayı en baştan okumak çok moralimi bozar. Mangayı okumasam da içim rahat etmez :D

Anime güzel gibi ama mangayı en baştan okumak çok moralimi bozar. Mangayı okumasam da içim rahat etmez :D
Hocam o zaman mangayı okuyun direk. Çünkü 1997 animesi Manganın sadece en önemli kısmını kapsıyor ve o da sadece bir prologue'tan ibaret. Ve Animesi yaklaşık 20 chapter falan atlıyor.

Arkadaşlar merhaba, ben öyle çok anime izleyen birisi değilim. Sadece güzel ve benlik animeleri seviyorum. Çünkü ben izlediğim fantastik yapımda ana karakterin "god mode" dediğimiz gerçekten uzak şekilde yan karakterlerin önüne geçmesini ve heybetlenmesini seven biriyim. Kendime göre yeni bir anime arıyorum, baki, baki hanma, death Note, sword art Online gibi animeleri bayağı sevdiğimi söyleyebilirim. Özellikle bakı gibi bir anime biliyorsanız lütfen söyleyin, dövüş sanatları ile ilgili bir anime olursa çok iyi olur. Ayrıca demon slayer gibi animeler de izledim onun gibi şeyler de önerebilirsiniz. Ama önceliğim bakı gibi animeler olacaktır.
Hmmmm akame ga kill boku no hero yada seraph of the end e bakabilirsinn
One punch man, the seven deadly sins ve favorim olan yu-gi-oh!'u önerebilirim. Yu-gi-oh!'un 1. sezonunu seviyorum. Güzel hikayesi vardır. One punch man biraz daha sana hitap ediyor diye düşünüyorum. Süper kahraman animesidir.
Seven deadly sins sonu tam bir rezaletti fıghtlar güzel ama o kız için olması tüm hikayenin bir değişik olmuş

Baki gibi Kangen Ashura var. Ben izlemedim ancak önereni çok gördüm. Death Note'un yapımcılarından Platinum End var. Pek sevmedim ancak bence ortalamanın az da olsa üzerinde bir seriydi, izlenilir. Ayrıca Death Note benzerinde Shinrei Tantei Yakumo var. Aşırı benzemiyor ancak bence gayet iyiydi, sadece biraz depresif ve eskiydi o kadar. Bunun dışında god mode açan güncel serilerden Shijou Saikyou no Daimaou, Murabito A ni Tensei suru var. İsmi uzun olan seriler saçma derecede güzel olabiliyor. Tate no Yuusha no Nariagari ise başta kimsenin iplemediği "Alt tarafı kalkanı var" dediği bir karakterin bir anda en güçlü karaktere dönüşmesini anlatıyor, ikinci sezonu güncel yayınlanıyor. Attack on Titan da aynı şekilde en başından beri "god mode" gibi görünen daha sonrasında gerçekten (anime içerisinde) tanrı olarak görülebilen bir karakteri anlatıyor. Rokka no Yuusha kendisine "Dünyanın en güçlü adamı" diyen birisini anlatıyor. Ancak ikinci sezonu yayınlanmadığı için biraz sıkıntı. Leadale no Daichi nite yeni final yapmış animelerden bir tanesi. Başta "Ben ne izliyorum" diye sorgulasam da bir şekilde finale kadar götürdü beni. Fena değildi, komedisi yerine göre hoşuma gitti.

KESİN SEVERSİN ÖNERİLERİ:
Youjo Senki tanrıya "Varlık X" diyen ve tanrının varlığını reddeden bir orta yaşlardaki erkeğin ölümü sonrasında Tanya isimli bir kız olarak reenkarne olmasını anlatıyor. Güzel bir isekai serisiydi, şimdiye kadar sevmeyenine denk gelmedim.

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou dediğim gibi uzun isimli seriler genelde güzel olur. Bu seri yine en güçsüzlerden olan ana karakterin ölüme terk edildikten sonra bir şekilde aşırı güçlü olmasını anlatıyor. Bazı yerler sıkar ancak istediğin gibi overpowered bir ana karaktere sahip.

91 Days doğaüstü falan değil. Bildiğiniz gerçek yaşam tarzında bir hikayeye sahip. Ancak ana karakterin planları Death Note kadar iyiydi. Evsiz ve yetim bir çocukken mafyaya katılıp çok başarılı olan bir ana karakterin intikam öyküsünü anlatıyor.

Big Order yine çıktığı dönemde arkadaşlarımla birlikte güncel takip ettiğimiz gayet iyi bir animeydi. İki defa izledim. Özel gücü "hükmetmek" olan bir karakterin ülke kurmasını anlatıyor.

Ayrıca Google e-Tablo olarak hazırladığım anime listemden 7 puan üzerinde verdiğim serilere bakabilirsin. Linki burada.

Arkadaşlar merhaba, ben öyle çok anime izleyen birisi değilim. Sadece güzel ve benlik animeleri seviyorum. Çünkü ben izlediğim fantastik yapımda ana karakterin "god mode" dediğimiz gerçekten uzak şekilde yan karakterlerin önüne geçmesini ve heybetlenmesini seven biriyim. Kendime göre yeni bir anime arıyorum, baki, baki hanma, death Note, sword art Online gibi animeleri bayağı sevdiğimi söyleyebilirim. Özellikle bakı gibi bir anime biliyorsanız lütfen söyleyin, dövüş sanatları ile ilgili bir anime olursa çok iyi olur. Ayrıca demon slayer gibi animeler de izledim onun gibi şeyler de önerebilirsiniz. Ama önceliğim bakı gibi animeler olacaktır.
Dövüşse JoJo.

Yeni konular

Geri
Yukarı