Anime Listem 3

İzlediğim animeler 500'ü geçti
Sadece bu kısma yorum yapmak istiyorum. Nasıl oluyor bu??

IMG_20210314_081502.jpg

Completed kısmında 313 yazıyor ki o da anime sayısı değil. Animelerin sezonları + ova bölümleri + special bölümler + filmlerin toplamı 313.

Konuya gelen yorumlara bakarsak herkesin zevki birbirinden farklıdır. Tartışmaya gerek yok. Kimi ecchi sever, kimi full aksiyon izler, kimi klasik izler başka izlemem der, kimi slice of life izler, kimi shounen izler, kimi de seinen... (Klasikten kastım eski kült animeler)

Son düzenleme:
Sadece bu kısma yorum yapmak istiyorum. Nasıl oluyor bu??
1615713503261.png

Bunu özellikle belirtmek isterim ki asıl amacım sadece uzun süre önce bu listeye benzer yaptığım listelerin (Anime Listem, Anime Listem 2) devamını yapmaktı. Sorunun cevabına gelirsek, MyAnimeList'de Completed bölümü yerine All Anime bölümüne baktığımı konuyu açtıktan çok sonra fark ettim. Technopat Sosyal'de konu düzeltme süremiz kısa olduğu için jeton düştüğünde düzeltmek için yetişemedim.

Son düzenleme:
Naruto cidden o kadar iyi mi ya uzun olması sıkmaz mı insanı ?

Benim ilk 5'im böyle olurdu;

1- Attack on Titan (GOAT)
2-Death Note
3-One Punch Man
4-Violet Evergarden
5-Charlotte
1- One Piece
2- Naruto
3- FullMetal Alchemist: Brotherhood
4-AOT S3 Part II
5- One Punch Man

AOT'a zamanında GOAT demişim la :D. Eski zamanlar işte.

Listeni gayet sevdim. Benim görüş ve ilgi açım ile top 10 anime sıralamam;
1. Fullmetal Alchemist: Brotherhood
2. Monster
3. Berserk
4. Hellsing Ultimate
5. Naruto
6. 91 Days
7. Code geass
8. Samurai Champloo
9. One Punch Man (komedisi)
10. JoJo
Aynı şekilde AOT'u da birinci sırada görmek beni şaşırttı, ayrıca 2.sırada Death Note'yi görmekte. İki animenin de gereksiz abartıldığını düşünüyorum.
Sana katılıyorum Death Note konusunda çok fazla önermeleri garibime gidiyor. AOT konusunda ise çok overrated olduğunu herkes biliyor. Overrated olduğunu söyleyince AOT fanları sövüp eleştiriyor beni :l

Geri
Yukarı