3.437,89 TL Sistem

Yiğit_Wcards

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar, Ben 2-3 Hafta içinde resimdeki bilgisayarı toplayacağım, aklıma takılan bazı sorular var sizlerle paylaşmak istiyorum.

1- Alacağım sisteme bu kasa yani güç kaynağı yeterli mi? değilse öneriniz var mı?
2- Sistemi Eksen Bilgisayardan toplayacağım. Kadıköy Şubesinden Teslim seçeneğini seçtim sorun çıkar mı?

Teşekkürler.

10 numara pc.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1070 1700 1800 tl ye gelebilir. 10 15 gün sabrederseniz hem 1070'in fiyatını öğrenirsiniz hem de halihazırda alacak olduğunuz kartın fiyatını düşürmüş olursunuz.
Teşekkürler öyle yapıcam.

Niçin Galax GTX 970 acaba ? MSI GTX 970'den ne farkı var ?
Gtx 970lerin içinde en sağlam malzeme ve fps kalitesi galax da karşılaştırmalar bakabilirsin, technopat sosyalde de var tartışmalar.

Ssd'ye bütçe yetmiyo kardeş :) 1070 i bekliyorum.
En kısa zamanda almanızı tavsiye ederim. Emin olun sistemin hakkını o zaman vermiş olursunuz.
Ben laptop kullanmama rağmen bilgisayar zaten 25-30 sn'de açılmasına rağmen hatta gereksiz bulmama rağmen sonradan SSD taktım bilgisayarıma ve bu kadar geç taktığım için de pişman oldum.
Resmen bilgisayar hayatımdan zaman çalıyormuş. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı