3-5 bin TL 144 Hz 1 ms monitör önerisi

umut özay

Hectopat
Arkadaşlar, monitör arıyorum. 144 Hz ve daha üstü monitör arıyorum. Bütçem 3-5 bin TL arası. Şimdiden hepinize teşekkür ederim. Ekran kartım 1650 Super NVIDIA.

Anlık bu monitörü kullanıyorum VA panel ve çok memnunum renkleri çözünürlüğü vs. gayet iyi geliyor bana FPS oynuyorum AMD ve NVIDIA Sync destekli güzel bir monitör. Ama IPS panel var ise aklında bunu es geçebilirsin.

Anlık bu monitörü kullanıyorum VA panel ve çok memnunum renkleri çözünürlüğü vs. gayet iyi geliyor bana FPS oynuyorum AMD ve NVIDIA Sync destekli güzel bir monitör. Ama IPS panel var ise aklında bunu es geçebilirsin.

165 Hz 0.5 ms

165 Hz 0.5 ms.

TN panel yazıyor.

ASUS TUF'lara bakabilirsin gayet iyiler ama bana çok kaba geliyorlar belki sen beğenebilirsin

Arkadaşımda var aldığı gün 1 tane ölü pixeli varmış ama onun dışında iyiymiş.(oyun için kullanıyor)

Arkadaşımda var aldığı gün 1 tane ölü pixeli varmış ama onun dışında iyiymiş.(oyun için kullanıyor)
Evet ölü piksel çıkma ihtimali var ancak Satıcı ve Gonderici Amazon olduğu için bi sorun yaşarsa çok rahat iade veya değişim yapabilir.

Detaya girmicem
Giremem çünkü
Oynanılası geren panelin sadece aydınlatması o fiyata ortama monitör için bile.
Ms geçin abi. Medium ile tra gölgenin farkını 2 kırmızın en basit ara tonunu frc ile sıçıp. Atıran çin BOE panelli neyse amaan.
Sen git eski bir LG veya sams panel kullanan(wiewsonic,samsung,asus.lg) marka bir 60hz monitor bul.
Casper.aoc.gigabyte.gamepower tüketim mallarıdır Monitör veya panel değildir.

Detaya girmicem
Giremem çünkü
Oynanılası geren panelin sadece aydınlatması o fiyata ortama monitör için bile.
Ms geçin abi. Medium ile tra gölgenin farkını 2 kırmızın en basit ara tonunu frc ile sıçıp. Atıran çin BOE panelli neyse amaan.
Sen git eski bir LG veya sams panel kullanan(wiewsonic,samsung,asus.lg) marka bir 60hz monitor bul.
Casper.aoc.gigabyte.gamepower tüketim mallarıdır Monitör veya panel değildir.
Türkçe çevirisi gelirse iyi olur.

Geri
Yukarı