Oyun 3.500 TL'ye oyuncu koltuğu önerileri

Bütçe
3500
Az önce sipariş verdim tavsiye ederim.

Bende alacağım da kredi kartı yok pederden kartı dilenicez :D

Az önce sipariş verdim tavsiye ederim.

Senin siparişi kargoya verdiler mi ne durumda.

Son düzenleme:
Hawk FAB serisi neden bu kadar öneriliyor. Mesela ben 1 sene önce Xprime fab1 almıştım bu da kumaş. Hala ilk günkü gibi. Arasında kalite farkı var mıdır ?

Bende alacağım da kredi kartı yok pederden kartı dilenicez :D

Senin siparişi kargoya verdiler mi ne durumda.

1682583512797.png

1682583531678.png

1682583554881.png

Bu şekilde daha bir sürü tweet var son 1-2 günde yazılmış. İnşallah böyle bir şey ile karşılaşmayız.

Eki Görüntüle 1756387

Eki Görüntüle 1756388

Eki Görüntüle 1756390

Bu şekilde daha bir sürü tweet var son 1-2 günde yazılmış. İnşallah böyle bir şey ile karşılaşmayız.

Vallahi bende bu yüzden almayacaktım sırf vade farkı yok diye aldım. Hawk müsteri hizmetleriyle konuştum Koçtaş aracı olarak bizim üzerimizden göndermekte dedi inşallah uzun sürmez.

Eki Görüntüle 1756387

Eki Görüntüle 1756388

Eki Görüntüle 1756390

Kanka gelişme varmı sende.

Son düzenleme:
Sanki araba siparişi verdik hazırlanıyor bile demiyor.

Bunların yapacağı işe sıçayım yarında kargoya vermezler bir ihtimal verseler bile pazar pazartesi kargolar kapalı haftaya en erken salı veya Çarşamba teslim alırız 4 günde birşeyi hazırlayıp kargoya veremiyorlarsa yazık.

Bunların yapacağı işe sıçayım yarında kargoya vermezler bir ihtimal verseler bile pazar pazartesi kargolar kapalı haftaya en erken salı veya Çarşamba teslim alırız 4-5 günde birşeyi hazırlayıp kargoya veremiyorlarsa yazık.

Kargoya verdiler mi seninki. Uygulamada sipariş alındı diyor ama detaylara bakınca kargoya verildi yazıyor tam anlamadım.

Bunların yapacağı işe sıçayım yarında kargoya vermezler bir ihtimal verseler bile pazar pazartesi kargolar kapalı haftaya en erken salı veya Çarşamba teslim alırız 4 günde birşeyi hazırlayıp kargoya veremiyorlarsa yazık.

Kargoya verdiler mi seninki. Uygulamada sipariş alındı diyor ama detaylara bakınca kargoya verildi yazıyor tam anlamadım.
sms geldi kargoya vermişler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı