3.80 TL ile Steam'de ne yapılır?

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 50 TL yatırdım. Kapsül falan aldım. Kendini karşılamadı. Biraz gaza gelmiştim. Şu anlık 3.80 TL var. Hesabın pazarı açılınca kasaları satıp 8 - 9 TL arası bir para gelecek AWP Atheris almayı düşünüyorum. Ama katlayabilir miyim? Zup oyunları varmış sanırım ama tam bilmiyorum.

Arkadaşlar 50 TL yatırdım. Kapsül falan aldım. Kendini karşılamadı. Biraz gaza gelmiştim. Şu anlık 3.80 TL var. Hesabın pazarı açılınca kasaları satıp 8 - 9 TL arası bir para gelecek AWP Atheris almayı düşünüyorum. Ama katlayabilir miyim? Zup oyunları varmış sanırım ama tam bilmiyorum.

Artık Idle Miner gibi işler yok.

Arkadaşlar 50 TL yatırdım. Kapsül falan aldım. Kendini karşılamadı. Biraz gaza gelmiştim. Şu anlık 3.80 TL var. Hesabın pazarı açılınca kasaları satıp 8 - 9 TL arası bir para gelecek AWP atheris almayı düşünüyorum. Ama katlayabilir miyim? Zup oyunları varmış sanırım ama tam bilmiyorum.

Ailenle mi yaşıyorsun?

Yakında indirim olacak o sıra 4-3 TL olan oyunlar 1-2 TL'ye düşecek onlardan kart düşürebilirsin ben en son ki indirimde 4 liradan 21 TL'ye çıktım.

Geri
Yukarı