3 ay mining yapılmış RX 470 alınır mı?

Arkadaşlar rica ediyorum ekran kartlarını araç motorlarıyla karşılaştırmayın elektronk parşaların ne zaman bozulacağını hesaplayamayız bu yüzden garanti var. Sıfır aldığınız bir kart 2 mining yapılmış bir karttan daha önce bozulabilir.
Bu motorlu taşıtlarda da aynı. Ben MSI GTX1050Tİ LP kart almıştım bundan 4 yıl önce ikinci el, ben bu kartı adam akıllı test etmeden geçmişini sorgulamadan piyasanın baya aşağısından aldım. Bana göre çalıntı karttı ama muadillerine göre daha çok performans verdi. Bu arada alımlar her zaman kumardır, sıfırda olsa da ikinci el olsa da.

Arkadaşlar rica ediyorum ekran kartlarını araç motorlarıyla karşılaştırmayın elektronk parşaların ne zaman bozulacağını hesaplayamayız bu yüzden garanti var. Sıfır aldığınız bir kart 2 yıl mining yapılmış bir karttan daha önce bozulabilir. Bir kart fırınlama işleminden geçmediği sürece performansında düşüş olmaz.

Evet haklısın ama biz burada garanti vermiyoruz ihtimal veriyoruz mining karta yüklenir düşünsenize 24 saat acık kalmış bir kartı, hatta 20 gün acık kalmış bir kart durmadan, o kartın içindeki parçalar titanyum falan değil bildiğimiz dayanıklılığı olan parçalar şimdi sen o içindeki parça hiç eskimiyor diyorsun biz eskiyor diyoruz eskidiği için bozulma ihtimalide artar diyoruz.

Evet haklısın ama biz burada garanti vermiyoruz ihtimal veriyoruz mining karta yüklenir düşünsenize 24 saat acık kalmış bir kartı, hatta 20 gün acık kalmış bir kart durmadan, o kartın içindeki parçalar titanyum falan değil bildiğimiz dayanıklılığı olan parçalar şimdi sen o içindeki parça hiç eskimiyor diyorsun biz eskiyor diyoruz eskidiği için bozulma ihtimalide artar diyoruz.
Parçaların eskimediğini söyleyemem. Benim deyinmek istediğim konu performansta bir düşüş olmayacağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı