3 ay Mining Yapılmış Rx 580 Alınır mı?

Eğer O.C. yapıldı ise garantisi gitmiyor mu? Ben mi yanlış biliyorum? Tabii adam kendi garanti veriyorsa onu bilemem.
O.C yapılmamış ki garantisi gitsin. Karta değiştirilmiş BIOS yüklüyorlar ve voltajı düşürüyorlar, frekansın çok değişmediğini biliyorum. Bu garanti dışıdır ama orjinal BIOS'a döndüğünüzde O.C gibi bir şey kalmayacağı için garanti aynı şekilde devam eder. Yeter ki garantiye gönderirken BIOS değiştirdim veya O.C yaptım demeyin. :)

Bu mining çıktı çıkalı ikinci el kartlara korkarak bakar olduk. O kartın perti çıkmıştır zaten RX 580 modeli tam mining kartı, temiz diyene de inanma.
Ben olsam dedikleri gibi o fiyatın biraz üstüne koyup sıfır GTX 1060 6 GB alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1750 liraya almış. Yani en kötü 1750 lira geri ödeme alırım 3 yıl içinde bozulursa diye düşünüyorum.

Stokta yok. Stok da olsa zaten o fiyata olmaz :)
Bende aynı markanın yani Inno3D GTX 1060 (6gb) olan versiyonunu alacağım için hep takipteyim ve daha geçen gün stokta varken de aynı fiyattı lütfen emin olmadan "stokta olsa o fiyata olmaz" gibi şeyler yazmayın burada size yardım etmeye çalışıyoruz. :)

Kardeşim bende de ölücü şansı mı var nedir 2 aylık Asus Dual GTX 1060 6 GB buldum 1300'e 😀 Yarın alacağım nasipse onu. Hem de kesinlikle oyuncu kartı. Herkese teşekkürler yorumlar için. Konu da aynı tartışma devam etse de iyi aslında illaki aynı şeyi düşünen çok kişi vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı