3 ayda AYT biter mi?

Hocam maalesef kalp kırıcı olacak fakat TYT den iyi bir net yapıp ayt den ilk 90.000 e girmek falan da hikaye. Yani o AYT yi her türlü yapmak zorundasın. Eşit ağırlık öğrencisi olduğuna göre matematikten sorumlusun ve sadece matematik için bile 3 ay çok zor gibi duruyor. (Bence imkansız)

Hocam maalesef kalp kırıcı olacak fakat TYT den iyi bir net yapıp ayt den ilk 90.000 e girmek falan da hikaye. Yani o AYT yi her türlü yapmak zorundasın. Eşit ağırlık öğrencisi olduğuna göre matematikten sorumlusun ve sadece matematik için bile 3 ay çok zor gibi duruyor. (Bence imkansız)
10 netle 90.000'e giriliyor zaten. Nesi imkansız?

Hocam maalesef kalp kırıcı olacak fakat TYT'den iyi bir net yapıp AYT'den ilk 90.000'e girmek falan da hikaye. Yani o AYT'yi her türlü yapmak zorundasın. Eşit ağırlık öğrencisi olduğuna göre matematikten sorumlusun ve sadece matematik için bile 3 ay çok zor gibi duruyor. (bence imkansız)

Amacım Türkçe ve edebiyatı fullemek hocam matematiğim zayıf 7-8 net bana yeter, OBP puanım da düşük değil eğer AYT'yi bitirebilirsem olabilir gibi duruyor bakalım.

Ben daha dil bilgisi ve matematik ilk 12 konudayım 😅😅 hedefim say 200 bin civarı
3 ayda bitebilir diye düşünüyorum planlı çalışarak tabi ne kadar verimli olacağı sana bağlı mat Umarım girersin 👍

ben 2 ay kala başlarım ayt ye herhalde 😢

Benim bolum sayisal oldugu halde yapilabilir ki 3 ay az mi Allah rizasi icin?
Haklısınız disiplinli çalışmayla yapabileceğimi düşünüyorum.
Ben daha dil bilgisi ve matematik ilk 12 konudayım 😅😅 hedefim say 200 bin civarı.
3 ayda bitebilir diye düşünüyorum planlı çalışarak tabii ne kadar verimli olacağı sana bağlı mat umarım girersin 👍

Ben 2 ay kala başlarım AYT'ye herhalde 😢

Umarım ikimizde gireriz bro.🤙

10 netle 90.000'e giriliyor zaten. Nesi imkansız?
Sırf TYT sınavında başarılı olan birsinin AYT den 10 soru çözerek 90k ya girmesi mümkün değil ki. Yani ne olabilir, TYT türkçesi iyidir, e zaten türkçeye çalışırken ister istemez birazda edebiyata bakıyorsundur, 3 ayda da dişin sıkarak bir şeyler yapabilirsin. Belki biraz şuradan yanılmış olabilirim. Ben sayısal okuduğum için TYT ile AYT birbirinden oldukça bağımsızdı. İstersen TYT de matı fulle eğer ayt deki konuların formüllerini ezbere bilmiyorsan yapabileceğin çok bir şey yok. Ama eşit ağırlıkta türkçe - edebiyat ilişkisi birbirlerine yakın olduğu için olabilir. Fakat arkadaş benim AYT bilgim hiç yok deyince ben en alt sınırdan örneklendirdim.
Amacım Türkçe ve edebiyatı fullemek hocam matematiğim zayıf 7-8 net bana yeter, OBP puanım da düşük değil eğer AYT'yi bitirebilirsem olabilir gibi duruyor bakalım.
Eğer genel olarak türkçe ve edebiyatın iyiyse tabi ki de yapabilirsin. Sen hiç ayt bilgim yok deyince en alttan baz aldım. Yani sınava yönelik bir şey yapmayıp son 3 ayda yapacağım olarak algıladım. Zaten edebiyata çalışırken bir bakıma biraz da tarihe ve felsefeye de çalışmış oluyorsun.

Geri
Yukarı