3 ayda TYT-AYT biter mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar. Biliyorum bu başlıkta çok fazla konu açıldı lakin bazı değişen durumlardan mütevellit yinelemek istedim.

3 ayda tatmin edecek vaziyette bitirebilmek sizce mümkün müdür? Bir yandan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans öğrencisiyim. YouTube'da Rehber Matematik gibi 40 günde TYT - 40 günde AYT gibi videoları aynı andı yürütmeyi planlıyorum. Türkçe dersinde de altyapım sağlam ki önceki sene 40 sorudan 34 net yaptım. Yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Bruz alanın nedir?
( Sayısal isen biyoloji+fizik+matematik üçlüsüne yüklen. Anlamadan geçme ve kafanın karıştığını hissetiğin anda dinlen. 3 ayda TYT bitebilir fakat AYT zor diye düşünüyorum, ama başarını artıracaktır )

@Bruz alanın nedir?
( Sayısal isen biyoloji+fizik+matematik üçlüsüne yüklen. Anlamadan geçme ve kafanın karıştığını hissetiğin anda dinlen. 3 ayda TYT bitebilir fakat AYT zor diye düşünüyorum, ama başarını artıracaktır )

TYT ve AYT matematik konuları aynı değil mi?
Ben zaten bol soru çözmekten ziyade direkt konuya hakim olmayı tercih ediyorum. Alanım Eşit ağırlık.

TYT ve AYT matematik konuları aynı değil mi?
Ben zaten bol soru çözmekten ziyade direkt konuya hakim olmayı tercih ediyorum. Alanım Eşit ağırlık.
TYT ve AYT matematik konuları tabiki de aynı değil. Ortak gelen 3-5 soru anca var.

Çok kuvvetli bir mat temeliniz yoksa + sayısal derslerden nefret ediyorsanız pembe gözlükleri çıkarmanızı öneririm. Gerçeklerin acı olması duymamak gerektiği anlamına gelmez.
Öte yandan matematiğiniz iyi ise gerçekten bir şeyler başarılabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı