3 ayda TYT biter mi?

3 ay sürede TYT biter hocam. Ben şu an 11.sınıfım şu 3 haftalık sürede hocamızla TYT Türkçeyi bitirdik sayılır. Soruda çözdük. Ek olarak kendimde soru çözüyorum. 11.sınıfta hem TYT'yi hem de AYT'nin 11.sınıf konularını bitirip 12 de zorluk çekmeden çalışmayı düşünüyorum.

Yaaaa... İyi 👋 inşallah ben de yaparım malum hayal hayattır yapamazsam çok üzülürüm :(
3 ay sürede TYT biter hocam. Ben şu an 11.sınıfım şu 3 haftalık sürede hocamızla TYT Türkçeyi bitirdik sayılır. Soruda çözdük. Ek olarak kendimde soru çözüyorum. 11.sınıfta hem TYT'yi hem de AYT'nin 11.sınıf konularını bitirip 12 de zorluk çekmeden çalışmayı düşünüyorum. Net bir hedefim yok fakat sağlık bölümlerini tercih etmeyi düşünüyorum. Hem iş bulma olanağı hem de genel olarak sağlık bölümleri ilgimi çekiyor
Benimde ilgimi çekiyor hem de nasıl inşallah hemşire olurum hayalimi gerçekleştirmeden ölmem mümkün olmayacak çok inatciyimdir fakat sorun olarak duygusallık yüzde 99 off çok geç kaldım çok Allah'ım sen yardım et 😷

Son düzenleme:
Uzun zamandır kendimi toparlayamiyorum. O yüzden geç başladım. Kız meslek lisesi bilişim son sınıftayım. Matematik neredeyse 0 net, Türkçe 25-30 arası, fizik kimya biyoloji fule yakın tek sorunum matematik ha bir de hemşirelik istiyorum küçüklük hayalim ama kazanacağım mucizevi bir şey!

Merak etme düzgün çalışmayla olursun fakat Sosyal ve Matematiği toparlaman gerek yoksa çok zor. Sosyale önem vermelisin çünkü diğer rakiplere sosyalden fark atacaksın. Matematik zaten olmazsa olmaz gibi bir şey. Evet Anadolu lisesine gidiyorum 🙂

Merak etme düzgün çalışmayla olursun fakat Sosyal ve Matematiği toparlaman gerek yoksa çok zor. Sosyale önem vermelisin çünkü diğer rakiplere sosyalden fark atacaksın. Matematik zaten olmazsa olmaz gibi bir şey. Evet Anadolu lisesine gidiyorum 🙂

Teşekkür ederim moralin için... Bu siteyi nereden buldum bilmiyorum ama güzel yermiş bayaa... En azından bazıları bilmiyor bunu :) ben de Instagram'ı bir süredir dondurmuştum güzel oldu ya sessiz sakin. Bu arada senin ismin nedir?

Herkese merhaba.
Öncelikle kendimi tanıtayım sizlere. 15 yaşındayım. Anadolu lisesi’nde 10. sınıfa gidiyorum. Nasip olursa bu yaz TYT konularını yani 9 ve 10. sınıfları tamamen bitirip önümdeki iki senede ayt’ye odaklanmak istiyorum. Kendime belli hedefler koydum. İstediğim bölüm ilk 70.000 ile öğrenci alıyor bende kendime 0.000 gibi bir hedef koydum. Kafamda bazı net sayıları var.

TYT.
Türkçe: 30 net.
Matematik: 30 net.
Sosyal: 15 net.
Fen: 15 net.

Bu net sayılarını elde etmek ve 3 ay gibi bir sürede tyt’yi neredeyse tamamen bitirmek için ne yapmam lazım? Virüs muhabbetinden dolayı konu eksiklerim var. Bazı konuları pek anlamıyorum. Bu eksiklerim için hangi videoları izlemeliyim? Hangi kaynakları kullanmalıyım?

Yardımcı olursanız çok sevinirim. Beni çok mutlu edersiniz. Hepinize iyi günler.

Not: Bugün itibari ile ayt’de sayısal bölümü seçtim. Gerçi TYT ile pek alakası yok ama gene söyleyeyim.
Merhaba hocam, kaç sıralama yaptınız? Hedefinze ulaşabildiniz mi?

Geri
Yukarı