3 ayda YKS için ne yapılabilir?

@Booh of Wooh @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam bakabilir misiniz? Sizin de yorumlarınızı bekliyorum konuyla ilgili.

Hocam kaynağı biraz inceledim ve açık söylüyorum ortaokul öğrencisinin çözeceği sorular öyle bir kaynak seçimiyle TYT matematik yapamamanız doğal.
Hocam matematiğin ilacı da var. Kolay diye aldım. Hiç çözemiyorum. Metin yayınlarında da çok zorlandım.

@Booh of Wooh @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam bakabilir misiniz? Sizin de yorumlarınızı bekliyorum konuyla ilgili.

Hocam matematiğin ilacı da var. Kolay diye aldım. Hiç çözemiyorum. Metin yayınlarında da çok zorlandım.

Matematiğin ilacını çözememeniz biraz garibime gitti ama yerinizde olsam antrenmanlarla matematik tarzı bir şeye bakardım 2 ayda antrenmanlarla matematik üzerine Bilgi Sarmal ve denemeler yetiştirilebilir.

Matematiğin ilacını çözememeniz biraz garibime gitti ama yerinizde olsam antrenmanlarla matematik tarzı bir şeye bakardım 2 ayda antrenmanlarla matematik üzerine Bilgi Sarmal ve denemeler yetiştirilebilir.
Dostum antrenmanlarla matematik 1-2, aktif matematiği bitirdim. Normalde kolay kaynaklara geçmem lazım.

Hatta özel ders bile aldım yine yapamıyorum matematiği ama.

Kardeşim geçen yıl EA'da 247 bin sözelde 49 bin geldi ne anlatıyorsun sen?

Hocam sözelde derece yapmak övünülecek bir şey değil hatta bence 50 bin sözel için derece değil bence bundan birkaç sene önce bir tanıdığım son ay edebiyat bakıp sözel Türkiye 9.su oldu eşit ağırlık da aynı şekil ikisi de derece yapmanın kolay olduğu alanlar.

Dostum antrenmanlarla matematik 1-2, aktif matematiği bitirdim. Normalde kolay kaynaklara geçmem lazım.

Hocam o zaman sanırım test başı 1-2 soru çözemeyince zorlandım deyip bırakıyorsunuz ya da kitapları dümenden çözmüşsünüz şu an size tavsiyem matematiğin ilacının başına oturup saatte 2 soruysa 2 soru şeklinde ilerlemeniz olur.

Trigonometri nasıl çalışılır?
Olayın rengi değişti. Ya konu troll. Ya da ....
Ne alaka?

Hocam o zaman sanırım test başı 1-2 soru çözemeyince zorlandım deyip bırakıyorsunuz ya da kitapları dümenden çözmüşsünüz şu an size tavsiyem matematiğin ilacının başına oturup saatte 2 soruysa 2 soru şeklinde ilerlemeniz olur.
Hocam konu anlatımı için ne önerirsiniz? Çünkü malum çoğu konuyu unuttum.

Geri
Yukarı